22. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | 

Maribor

  :  

Rudar Velenje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Maribor 1 : 0 Krško
Z
Fortis Jarenina 1 : 3 Maribor
Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Z
Rudar Velenje 6 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 35 30 3 2 136
Rudar Velenje 35 2 3 30 13
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 16 1 0 72
Rudar Velenje 17 0 1 16 3
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 14 2 2 64
Rudar Velenje 18 2 2 14 10



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 06.10.2019, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:3  (0:1) 
18/19  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 11.00  Maribor - Rudar Velenje 4:0  (1:0) 
18/19  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:3  (0:1) 
17/18  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 11.00  Maribor - Rudar Velenje 11:0  (4:0) 
17/18  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:11  (0:2) 
16/17  15.krog  Velenje, Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.30  Rudar Velenje - Maribor 1:5  (0:2) 
16/17  2.krog  Ljudski vrt-umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30  Maribor - Rudar Velenje 3:0  (2:0) 
15/16  14.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  1.krog  Velenje, umetna trava, 19.08.2015, ob 18.00  - 0:3  (0:3) 
14/15  14.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.11.2014, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
14/15  1.krog  Velenje, Umetna trava, 03.09.2014, ob 18.00  - 1:3  (1:1) 
13/14  20.krog  Velenje, Umetna trava, 29.03.2014, ob 11.00  - 1:4  (1:1) 
13/14  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetnatrava, 29.08.2013, ob 17.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  20.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 03.04.2013, ob 15.30  - 3:0  (1:0) 
12/13  5.krog  Velenje, Umetna trava, 29.08.2012, ob 17.30  - 0:1  (0:1) 
11/12  30.krog  Maribor, Ljudski Vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 17.30  - 10:0  (4:0) 
11/12  15.krog  Velenje, Umetna trava, 12.11.2011, ob 11.00  - 2:2  (2:1) 
10/11  25.krog  Velenje, Umetna trava, 20.04.2011, ob 16.30  - 1:0  (1:0) 
10/11  10.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.10.2010, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
09/10  18.krog  Velenje, Ob jezeru, 14.03.2010, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  3.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.08.2009, ob 18.00  - 6:0  (2:0) 
08/09  19.krog  Velenje, umetna trava, 22.03.2009, ob 11.00  - 0:5  (0:2) 
08/09  4.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.08.2008, ob 11.00  - 2:1  (2:0) 
07/08  26.krog  Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 18.30  - 2:2  (2:1) 
07/08  13.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00  - 5:0  (1:0) 
06/07  21.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 21.04.2007, ob 13.00  - 4:0  (1:0) 
06/07  8.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 01.10.2006, ob 15.00  - 2:1  (1:0) 
05/06  23.krog  Maribor - umetna trava, 06.05.2006, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 
05/06  10.krog  Velenje - umetna trava, 16.10.2005, ob 15.30  - 0:8  (0:4) 
04/05  21.krog  Maribor - umetna trava, 27.04.2005, ob 13.00  - 7:0  (5:0) 
04/05  8.krog  Velenje igrišče z umetno travo, 06.10.2004, ob 15.30  - 0:4  (0:0) 
03/04  19.krog  Maribor, 17.04.2004, ob 16.00  - 5:1  (4:1) 
03/04  6.krog  Velenje, 24.09.2003, ob 16.00  - 0:5  (0:2) 
02/03  22.krog  Velenje, 22.04.2003, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
02/03  9.krog  Maribor, 05.10.2002, ob 13.30  - 0:0  (0:0) 

22. krog
Fortis Jarenina  :  A2S Celje
Kety Emmi Bistrica  :  MB Tabor
Aluminij  :  Aluvar Gančani Beltinci
Mura  :  Dravograd
Krško  :  Vipoll Veržej
Maribor  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA