21. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 

Rudar Velenje

  :  

Šampion

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Z
Rudar Velenje 6 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
Šampion
N
Šampion 1 : 1 A2S Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Šampion
P
Šampion 0 : 3 Aluminij
P
Šampion 0 : 3 Mura
N
Krško 0 : 0 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 29 8 6 15 32
Šampion 29 15 6 8 53
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 14 2 4 8 11
Šampion 14 8 4 2 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 15 6 2 7 21
Šampion 15 7 2 6 27



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.09.2019, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 1:1  (0:0) 
18/19  21.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00  Rudar Velenje - Šampion 0:0  (0:0) 
18/19  8.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.09.2018, ob 13.00  Šampion - Rudar Velenje 1:2  (1:1) 
17/18  17.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 25.11.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Šampion 0:0  (0:0) 
17/18  4.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 30.08.2017, ob 17.00  Šampion - Rudar Velenje 6:1  (3:1) 
16/17  26.krog  Velenje, Umetna trava, 28.05.2017, ob 12.00  Rudar Velenje - Šampion 1:2  (0:2) 
16/17  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2016, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
15/16  26.krog  Velenje, umetna trava, 29.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (0:1) 
15/16  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.11.2015, ob 10.30  - 0:3  (0:1) 
14/15  15.krog  Velenje, umetna trava, 16.11.2014, ob 12.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  2.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
13/14  21.krog  Celje, Olimp umetna trava, 05.04.2014, ob 11.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  6.krog  Velenje, Umetna trava, 31.08.2013, ob 10.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  22.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 13.04.2013, ob 19.30  - 2:1  (1:1) 
12/13  7.krog  Velenje, Umetna trava, 08.09.2012, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  29.krog  Velenje, Umetna trava, 02.06.2012, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
11/12  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2011, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  24.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 17.04.2011, ob 15.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  9.krog  Velenje, Ob jezeru, 03.10.2010, ob 15.30  - 4:1  (2:0) 
09/10  23.krog  Celje, Igrišče Olimp, 17.04.2010, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  8.krog  Velenje, Umetna trava, 30.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
08/09  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 14.03.2009, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
08/09  3.krog  Velenje, umetna trava, 23.08.2008, ob 18.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 06.04.2008, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  5.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 08.09.2007, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  16.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 17.03.2007, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  3.krog  Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 26.08.2006, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  24.krog  Velenje-umetna trava, 13.05.2006, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
05/06  11.krog  Igriš.ŠAMPION pri IV.OŠ Celje, 22.10.2005, ob 15.30  - 3:0  (3:0) 

21. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Fortis Jarenina
Rudar Velenje  :  Šampion
Vipoll Veržej  :  Maribor
Dravograd  :  Krško
Aluvar Gančani Beltinci  :  Mura
MB Tabor  :  Aluminij
A2S Celje  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA