20. krog |  Jarenina, Športni park Jarenina | 

Fortis Jarenina

  :  

Kety Emmi Bistrica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 0 : 2 Mura
P
Dravograd 2 : 0 Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 1 : 2 Krško
N
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 2 Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 1 : 3 Maribor
Kety Emmi Bistrica
P
Maribor 7 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Šampion
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Kety Emmi Bistrica
P
Rudar Velenje 6 : 1 Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 4 : 1 Vipoll Veržej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 13 10 0 3 30
Aha Emmi Bistrica 13 3 0 10 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 6 6 0 0 22
Aha Emmi Bistrica 6 0 0 6 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 7 4 0 3 8
Aha Emmi Bistrica 7 3 0 4 9



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 25.09.2019, ob 17.30  Kety Emmi Bistrica - Jarenina 0:2  (0:0) 
13/14  23.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 19.04.2014, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  8.krog  Jarenina, Jarenina, 14.09.2013, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
09/10  21.krog  Jarenina, Jarenina, 14.04.2010, ob 17.30  - 1:0  (1:0) 
09/10  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistric, 12.09.2009, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
08/09  27.krog  Slov. Bistrica, Športni park, 09.05.2009, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
08/09  12.krog  Jarenina, Jarenina, 25.10.2008, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
07/08  18.krog  Slovenska Bistrica, ŠPORTNI PARK, 05.04.2008, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  5.krog  Jarenina, Jarenina, 09.09.2007, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  22.krog  Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 28.04.2007, ob 16.30  - 2:1  (0:1) 
06/07  9.krog  Jarenina, Jarenina, 07.10.2006, ob 11.00  - 4:0  (0:0) 
05/06  19.krog  Slovenska Bistrica, 07.04.2006, ob 17.00  - 1:2  (0:1) 
05/06  6.krog  Jarenina, 20.09.2005, ob 17.00  - 7:1  (2:0) 

20. krog
Fortis Jarenina  :  Kety Emmi Bistrica
Aluminij  :  A2S Celje
Mura  :  MB Tabor
Krško  :  Aluvar Gančani Beltinci
Maribor  :  Dravograd
Šampion  :  Vipoll Veržej
Drava Dakinda Ptuj  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA