19. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT | 

Dravograd

  :  

Šampion

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravograd
N
Vipoll Veržej 1 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 2 : 0 Fortis Jarenina
Z
Dravograd 2 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
Z
Dravograd 4 : 1 MB Tabor
P
A2S Celje 3 : 0 Dravograd
Šampion
N
Šampion 1 : 1 A2S Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Šampion
P
Šampion 0 : 3 Aluminij
P
Šampion 0 : 3 Mura
N
Krško 0 : 0 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 29 12 3 14 55
Šampion 29 14 3 12 56
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 14 6 1 7 30
Šampion 14 7 1 6 25
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 15 6 2 7 25
Šampion 15 7 2 6 31



Vse medsebojne tekme

19/20  6.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 14.09.2019, ob 14.00  Šampion - Dravograd 2:4  (1:2) 
18/19  19.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 06.04.2019, ob 11.00  Dravograd - Šampion 4:0  (2:0) 
18/19  6.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 15.09.2018, ob 14.00  Šampion - Dravograd 1:3  (1:0) 
17/18  24.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 12.05.2018, ob 11.30  Šampion - Koroška Dravograd 5:0  (3:0) 
17/18  11.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 14.10.2017, ob 11.00  Koroška Dravograd - Šampion 1:1  (0:0) 
16/17  18.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 25.03.2017, ob 15.00  Šampion - Dravograd-Avto Grubelnik 3:1  (2:0) 
16/17  5.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 03.09.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Šampion 1:2  (0:2) 
15/16  22.krog  Dravograd, Dravograd, 19.04.2016, ob 17.00  - 0:2  (0:2) 
15/16  9.krog  Vransko, Videm, 03.10.2015, ob 16.00  - 3:2  (1:1) 
14/15  26.krog  ŠC Dravograd, Glavno igrišče, 30.05.2015, ob 11.00  - 8:1  (5:0) 
14/15  13.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 02.11.2014, ob 11.00  - 1:4  (1:1) 
13/14  17.krog  Celje, Olimp umetna trava, 24.11.2013, ob 11.00  - 2:3  (0:0) 
13/14  2.krog  ŠC Dravograd, glavno igrišče, 17.08.2013, ob 11.00  - 5:3  (3:1) 
12/13  17.krog  športni center Dravograd, umetna trava, 24.11.2012, ob 11.00  - 4:1  (0:1) 
12/13  2.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 14.08.2012, ob 19.00  - 2:2  (1:1) 
11/12  26.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 12.05.2012, ob 16.00  - 1:2  (0:0) 
11/12  11.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 15.10.2011, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
10/11  21.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 26.03.2011, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
10/11  6.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 11.09.2010, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
09/10  17.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD, 28.11.2009, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
09/10  2.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 22.08.2009, ob 10.30  - 2:0  (1:0) 
08/09  28.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 17.05.2009, ob 11.00  - 1:0  (1:0) 
08/09  13.krog  Dravograd, GLAVNI STADION DRAVOGRAD, 31.10.2008, ob 10.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  16.krog  Žalec, ŠPORTNI CENTER ŽALEC, 02.04.2008, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
07/08  3.krog  Dravograd-umetna trava, Dravograd-umetna trava, 25.08.2007, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
06/07  18.krog  Dravograd, Dravograd - umetna trava, 31.03.2007, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
06/07  5.krog  Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 10.09.2006, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
05/06  19.krog  Dravograd - umetna trava, 08.04.2006, ob 11.00  - 0:5  (0:3) 
05/06  6.krog  Na igrišču v Žalcu, 27.09.2005, ob 16.30  - 5:0  (3:0) 

19. krog
Rudar Velenje  :  Fortis Jarenina
Vipoll Veržej  :  Drava Dakinda Ptuj
Dravograd  :  Šampion
Aluvar Gančani Beltinci  :  Maribor
MB Tabor  :  Krško
A2S Celje  :  Mura
Kety Emmi Bistrica  :  Aluminij

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA