17. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | 

Aluminij

  :  

Mura

Sodniki: Klinc Niko (glavni sodnik), Petek Jernej (1. pomoč), Kamenšek Zdenko (2. pomoč)
Delegat: Kontarček Branko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Krško 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Šampion 0 : 3 Aluminij
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
Mura
Z
Fortis Jarenina 0 : 2 Mura
P
Mura 1 : 3 Krško
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 2 1 4 7
Mura 7 4 1 2 9
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 0 1 2 2
Mura 3 2 1 0 4
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 2 0 2 5
Mura 4 2 0 2 5



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00  Mura - Aluminij 3:0  (2:0) 
18/19  25.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 18.05.2019, ob 11.00  Mura - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Mura 0:1  (0:0) 
17/18  16.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 19.11.2017, ob 11.00  Mura - Aluminij 0:1  (0:0) 
17/18  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.08.2017, ob 11.00  Aluminij - Mura 1:1  (1:1) 
16/17  25.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 18.05.2017, ob 19.00  Aluminij - Mura 1:2  (1:1) 
16/17  12.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.10.2016, ob 11.00  Mura - Aluminij 1:4  (1:3) 

17. krog
Vipoll Veržej  :  Fortis Jarenina
Dravograd  :  Rudar Velenje
Aluvar Gančani Beltinci  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Šampion
A2S Celje  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Krško
Aluminij  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA