17. krog |  Veržej, Stadion Čistina Veržej | 

Vipoll Veržej

  :  

Fortis Jarenina

Sodniki: Kapun Matej (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Vučko Darko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vipoll Veržej
N
Vipoll Veržej 1 : 1 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 4 Vipoll Veržej
Z
Vipoll Veržej 1 : 0 MB Tabor
P
Vipoll Veržej 0 : 3 A2S Celje
P
Kety Emmi Bistrica 4 : 1 Vipoll Veržej
Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 0 : 2 Mura
P
Dravograd 2 : 0 Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 1 : 2 Krško
N
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 2 Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 1 : 3 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 15 8 4 3 27
Jarenina 15 3 4 8 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 7 5 2 0 15
Jarenina 7 0 2 5 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 8 3 2 3 12
Jarenina 8 3 2 3 10



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 11.09.2019, ob 16.30  Jarenina - Vipoll Veržej 3:1  (2:1) 
13/14  20.krog  Jarenina, Jarenina, 29.03.2014, ob 11.00  - 2:4  (2:2) 
13/14  5.krog  Veržej, Čistina, 27.08.2013, ob 18.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  23.krog  Jarenina, Jarenina, 20.04.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  8.krog  Veržej, Čistina, 16.09.2012, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
11/12  29.krog  Jarenina, NK Jarenina, 02.06.2012, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  14.krog  Veržej, Čistina, 05.11.2011, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  24.krog  Jarenina, NK Jarenina, 16.04.2011, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
10/11  9.krog  veržej, veržej, 02.10.2010, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
09/10  26.krog  Veržej, Veržej, 09.05.2010, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
09/10  11.krog  Jarenina, Jarenina, 17.10.2009, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  23.krog  Jarenina, Jarenina, 18.04.2009, ob 11.30  - 1:1  (0:0) 
08/09  8.krog  Veržej, VERŽEJ, 27.09.2008, ob 16.30  - 2:1  (1:1) 
07/08  25.krog  Jarenina, Jarenina, 24.05.2008, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
07/08  12.krog  Veržej, Veržej, 27.10.2007, ob 11.30  - 3:2  (1:1) 

17. krog
Vipoll Veržej  :  Fortis Jarenina
Dravograd  :  Rudar Velenje
Aluvar Gančani Beltinci  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Šampion
A2S Celje  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Krško
Aluminij  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA