25. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | 

Koper

  :  

Gorica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
Z
Koper 4 : 2 Aluminij
Z
Koper 3 : 0 Rudar Velenje
P
Triglav Kranj 2 : 1 Koper
P
Koper 2 : 3 Maribor
P
Koper 0 : 1 Domžale
Gorica
Z
Gorica 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
VOC Celje 3 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 2 Mura
N
Krško 1 : 1 Gorica
P
Bravo Publikum 4 : 1 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 37 17 8 12 59
Gorica 37 12 8 17 49
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 18 9 5 4 34
Gorica 18 4 5 9 20
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 19 8 3 8 25
Gorica 19 8 3 8 29



Vse medsebojne tekme

19/20  12.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 03.11.2019, ob 12.00  Gorica - Koper 3:1  (0:0) 
17/18  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 12.05.2018, ob 16.00  Koper - Gorica 0:1  (0:0) 
17/18  11.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 22.10.2017, ob 13.00  Gorica - Koper 0:1  (0:1) 
16/17  17.krog  Športni park Nova Gorica, umetna trava, 17.03.2017, ob 14.00  Gorica - Koper 1:2  (0:1) 
16/17  4.krog  ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 27.08.2016, ob 16.00  Koper - Gorica 0:0  (0:0) 
15/16  29.krog  Dekani, ŠP Dekani-naravna trava, 22.05.2016, ob 11.00  - 2:3  (1:1) 
15/16  14.krog  Nova Gorica, Športni parki - glavno igrišče, 31.10.2015, ob 12.00  - 1:3  (1:0) 
14/15  17.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 07.12.2014, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
14/15  2.krog  Koper, Šrc Bonifika-umetna trava, 13.08.2014, ob 16.30  - 2:1  (0:1) 
13/14  19.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 16.03.2014, ob 13.00  - 1:0  (1:0) 
13/14  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.08.2013, ob 19.00  - 4:0  (1:0) 
12/13  24.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 24.04.2013, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 
12/13  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 06.10.2012, ob 11.30  - 3:2  (0:0) 
11/12  25.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 21.04.2012, ob 15.00  - 1:2  (1:1) 
11/12  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika umetna trava, 16.10.2011, ob 13.30  - 2:0  (0:0) 
10/11  30.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 11.06.2011, ob 14.30  - 1:2  (1:1) 
10/11  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 28.11.2010, ob 12.00  - 5:2  (2:0) 
09/10  25.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 29.04.2010, ob 15.00  - 1:1  (1:1) 
09/10  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 03.10.2009, ob 13.30  - 2:0  (1:0) 
08/09  24.krog  Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 11.04.2009, ob 14.00  - 1:2  (1:0) 
08/09  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 05.10.2008, ob 13.30  - 0:1  (0:1) 
07/08  19.krog  Nova Gorica, Športni park, 29.03.2008, ob 13.00  - 1:2  (0:1) 
07/08  6.krog  Dekani - umetna trava, Dekani - umetna trava, 08.09.2007, ob 15.00  - 1:1  (0:1) 
06/07  17.krog  Koper-umetna trava, Koper-umetna trava, 16.03.2007, ob 13.00  - 4:2  (1:1) 
06/07  4.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 26.08.2006, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
05/06  24.krog  KOPER, ŠRC BONIFIKA, 07.05.2006, ob 15.00  - 2:2  (2:1) 
05/06  11.krog  Nova Gorica - umetna trava, 22.10.2005, ob 13.30  - 2:0  (1:0) 
04/05  25.krog  Koper - umetna trava, 29.05.2005, ob 14.30  - 0:3  (0:1) 
04/05  12.krog  Nova Gorica, 30.10.2004, ob 13.30  - 2:0  (1:0) 
03/04  19.krog  Nova Gorica, 17.04.2004, ob 14.00  - 2:1  (1:0) 
03/04  6.krog  Koper, 13.09.2003, ob 14.00  - 3:1  (1:1) 
02/03  26.krog  Koper, 03.06.2003, ob 16.00  - 4:1  (2:0) 
02/03  13.krog  Nova Gorica, 02.11.2002, ob 12.00  - 0:5  (0:3) 
01/02  15.krog  Koper, 18.11.2001, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
01/02  2.krog  Nova Gorica, 18.08.2001, ob 15.00  - 4:0  (0:0) 
00/01  20.krog  Koper, 17.04.2001, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
00/01  7.krog  Nova gorica, 16.09.2000, ob 14.30  - 3:1  (2:0) 

25. krog
VOC Celje  :  Aluminij
Mura  :  Kalcer Radomlje
Krško  :  Olimpija Ljubljana
Bravo Publikum  :  Ilirija Extra-Lux
Koper  :  Gorica
Rudar Velenje  :  Domžale
Triglav Kranj  :  Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Nick Perc 10
Tihomir Maksimović 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Filip Zupanič 7
Kristijan Frlic 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Nejc Ajhmajer 5
Luka Baruca 5
Nejc Medved 5
Mateo Koprivc 5
Žan Bracovič 5

DELI NA