Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
VOC Celje | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | VOC Celje |
Z |
VOC Celje | 3 : 0 | Gorica |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Rudar Velenje | 4 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Celje | 40 | 17 | 9 | 14 | 63 | ||
Aluminij | 40 | 14 | 9 | 17 | 45 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 20 | 10 | 3 | 7 | 37 | ||
Aluminij | 20 | 7 | 3 | 10 | 18 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 20 | 7 | 6 | 7 | 26 | ||
Aluminij | 20 | 7 | 6 | 7 | 27 |
23/24 | 14.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 11.11.2023, ob 14.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 6:0 | (2:0) |
23/24 | 1.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.08.2023, ob 13.00 | Aluminij | - | Celje | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.05.2023, ob 14.30 | Nova KBM Aluminij | - | Celje | 2:3 | (1:1) |
22/23 | 12.krog | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 23.10.2022, ob 12.30 | A2S Celje | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
21/22 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 16.04.2022, ob 14.00 | Nova KBM Aluminij | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
21/22 | 8.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 27.10.2021, ob 13.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 12.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 15.05.2021, ob 17.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 2:0 | (2:0) |
19/20 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.11.2019, ob 12.00 | Aluminij | - | Celje | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 05.05.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Celje | 1:4 | (0:2) |
18/19 | 10.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.10.2018, ob 13.30 | VOC Celje | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.05.2018, ob 15.30 | Aluminij | - | Celje | 0:2 | (0:2) |
17/18 | 12.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 13.00 | VOC Celje | - | Aluminij | 1:2 | (0:2) |
16/17 | 26.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 28.05.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Celje | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 13.krog | Celje, Arena Petrol, 05.11.2016, ob 12.00 | Celje | - | Aluminij | 1:2 | (1:1) |
15/16 | 23.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 09.04.2016, ob 14.00 | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) | |
15/16 | 8.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2015, ob 14.00 | - | Celje | 3:0 | (3:0) | |
14/15 | 22.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 04.04.2015, ob 10.00 | - | Celje | 1:1 | (0:1) | |
14/15 | 7.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 06.09.2014, ob 16.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 19.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 14.03.2014, ob 13.00 | - | Celje | 0:1 | (0:1) | |
13/14 | 4.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 24.08.2013, ob 15.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
12/13 | 27.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.05.2013, ob 15.00 | - | Celje | 0:2 | (0:1) | |
12/13 | 12.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 03.11.2012, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
11/12 | 22.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.03.2012, ob 13.00 | - | Celje | 2:1 | (1:1) | |
11/12 | 7.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 28.09.2011, ob 14.00 | - | Aluminij | 2:3 | (1:3) | |
10/11 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.03.2011, ob 11.00 | - | Celje | 1:0 | (1:0) | |
10/11 | 5.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 04.09.2010, ob 15.00 | - | Aluminij | 2:2 | (2:0) | |
09/10 | 19.krog | Celje, Olimp, 13.03.2010, ob 13.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
09/10 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.09.2009, ob 15.30 | - | Celje | 4:1 | (0:0) | |
08/09 | 30.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 30.05.2009, ob 16.00 | - | Aluminij | 6:0 | (3:0) | |
08/09 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.11.2008, ob 12.00 | - | Celje | 3:0 | (1:0) | |
07/08 | 14.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 11.11.2007, ob 12.00 | - | Celje | 3:0 | (1:0) | |
07/08 | 1.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 03.08.2007, ob 18.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) | |
06/07 | 15.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 18.11.2006, ob 11.00 | - | Celje | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 2.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 12.08.2006, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
05/06 | 18.krog | Štadion Olimp - umetna trava, 26.03.2006, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
05/06 | 5.krog | Kidričevo, 31.08.2005, ob 15.00 | - | Celje | 1:1 | (0:1) | |
04/05 | 19.krog | Kidričevo, 09.04.2005, ob 14.00 | - | Celje | 0:3 | (0:3) | |
04/05 | 6.krog | Skalna klet - Celje, 04.09.2004, ob 14.30 | - | Aluminij | 0:1 | (0:1) | |
01/02 | 26.krog | Na igrišču Skalna klet, Celje, 26.05.2002, ob 15.00 | - | Aluminij | 5:0 | (2:0) | |
01/02 | 13.krog | Kidričevo, 31.10.2001, ob 12.00 | - | Celje | 2:1 | (0:0) |
25. krog | ||
---|---|---|
VOC Celje | : | Aluminij |
Mura | : | Kalcer Radomlje |
Krško | : | Olimpija Ljubljana |
Bravo Publikum | : | Ilirija Extra-Lux |
Koper | : | Gorica |
Rudar Velenje | : | Domžale |
Triglav Kranj | : | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |