24. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | 

Aluminij

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Koper 4 : 2 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
Maribor
N
Maribor 1 : 1 Mura
Z
Maribor 3 : 0 Bravo Publikum
Z
Koper 2 : 3 Maribor
Z
Rudar Velenje 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 2 : 0 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 6 8 19 34
Maribor 33 19 8 6 81
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 3 3 10 21
Maribor 16 10 3 3 45
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 3 5 9 13
Maribor 17 9 5 3 36



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 26.10.2019, ob 11.00  Maribor - Aluminij 4:0  (2:0) 
18/19  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.04.2019, ob 14.30  Aluminij - Maribor 0:3  (0:2) 
18/19  8.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2018, ob 13.30  Maribor - Aluminij 1:1  (0:0) 
17/18  20.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.04.2018, ob 14.00  Maribor - Aluminij 0:0  (0:0) 
17/18  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.09.2017, ob 14.00  Aluminij - Maribor 1:1  (1:0) 
16/17  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 12.03.2017, ob 13.00  Maribor - Aluminij 5:0  (2:0) 
16/17  3.krog  NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 20.08.2016, ob 15.30  Aluminij - Maribor 0:3  (0:2) 
15/16  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 06.03.2016, ob 11.00  - 2:1  (2:0) 
15/16  5.krog  Maribor, Šp Tabor-naravna trava, 06.09.2015, ob 15.00  - 2:2  (1:1) 
14/15  21.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.03.2015, ob 14.00  - 4:2  (2:2) 
14/15  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.08.2014, ob 15.00  - 2:3  (2:2) 
13/14  30.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 01.06.2014, ob 11.00  - 6:1  (3:0) 
13/14  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.11.2013, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
12/13  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 09.03.2013, ob 13.00  - 2:2  (2:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, UT, 17.08.2012, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
11/12  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.04.2012, ob 14.30  - 2:3  (0:1) 
11/12  10.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 15.10.2011, ob 16.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  21.krog  Maribor, Ljudski vrt- umetna trava, 24.03.2011, ob 17.00  - 1:2  (1:2) 
10/11  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.09.2010, ob 10.00  - 1:4  (0:2) 
09/10  17.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 05.12.2009, ob 11.30  - 0:1  (0:1) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 16.00  - 1:0  (1:0) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 13.00  - 2:1  (0:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 25.10.2008, ob 13.30  - 0:0  (0:0) 
07/08  26.krog  Maribor, Ljudski vrt, umetna trava, 04.06.2008, ob 14.30  - 6:0  (5:0) 
07/08  13.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 03.11.2007, ob 12.00  - 2:3  (1:2) 
06/07  16.krog  Maribor - umetna traav, Maribor - umetna trava, 25.11.2006, ob 12.00  - 1:1  (1:0) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 19.08.2006, ob 16.00  - 0:3  (0:2) 
05/06  22.krog  Maribor - umetna trava, 23.04.2006, ob 14.30  - 3:0  (3:0) 
05/06  9.krog  Kidričevo, 08.10.2005, ob 13.30  - 1:4  (0:2) 
04/05  25.krog  Maribor, 27.05.2005, ob 15.30  - 2:1  (0:0) 
04/05  12.krog  Kidričevo, 30.10.2004, ob 13.30  - 1:10  (0:5) 
01/02  15.krog  Kidričevo, 17.11.2001, ob 12.00  - 0:4  (0:2) 
01/02  2.krog  Maribor, 18.08.2001, ob 15.00  - 1:2  (1:0) 

24. krog
Aluminij  :  Maribor
Domžale  :  Triglav Kranj
Gorica  :  Rudar Velenje
Ilirija Extra-Lux  :  Koper
Olimpija Ljubljana  :  Bravo Publikum
Kalcer Radomlje  :  Krško
VOC Celje  :  Mura

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Tihomir Maksimović 10
Nick Perc 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Kristijan Frlic 7
Filip Zupanič 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Luka Baruca 5
Mateo Koprivc 5
Nejc Medved 5
Žan Bracovič 5
Tai Mateo Panić 5

DELI NA