20. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | 

Aluminij

  :  

Gorica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Koper 4 : 2 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
Gorica
Z
Gorica 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
VOC Celje 3 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 2 Mura
N
Krško 1 : 1 Gorica
P
Bravo Publikum 4 : 1 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 11 4 18 33
Gorica 33 18 4 11 43
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 6 2 8 14
Gorica 16 8 2 6 20
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 5 2 10 19
Gorica 17 10 2 5 23



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Renče, Igrišče Renče, 29.09.2019, ob 14.30  Gorica - Aluminij 0:2  (0:0) 
18/19  22.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.04.2019, ob 14.30  Gorica - Aluminij 0:1  (0:0) 
18/19  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2018, ob 13.00  Aluminij - Gorica 0:3  (0:0) 
17/18  26.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.05.2018, ob 11.00  Gorica - Aluminij 1:2  (0:1) 
17/18  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.11.2017, ob 12.00  Aluminij - Gorica 2:0  (0:0) 
16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 15.00  Aluminij - Gorica 2:1  (1:0) 
16/17  10.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 15.10.2016, ob 13.00  Gorica - Aluminij 1:0  (0:0) 
15/16  24.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.04.2016, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  9.krog  Nova Gorica, Športni park, 04.10.2015, ob 13.30  - 0:2  (0:1) 
14/15  24.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 18.04.2015, ob 14.00  - 3:2  (0:1) 
14/15  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2014, ob 14.00  - 2:1  (1:1) 
13/14  25.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 26.04.2014, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.10.2013, ob 11.00  - 3:2  (2:2) 
12/13  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 27.04.2013, ob 14.30  - 1:2  (0:0) 
12/13  8.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 22.09.2012, ob 14.00  - 3:1  (1:1) 
11/12  18.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 03.03.2012, ob 11.30  - 1:0  (1:0) 
11/12  3.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 23.08.2011, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  16.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.02.2011, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
10/11  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 14.08.2010, ob 16.00  - 4:1  (0:0) 
09/10  24.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.04.2010, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  9.krog  Nova Gorica, Športni park-Igrišče z um.trav, 28.10.2009, ob 13.30  - 2:1  (0:0) 
08/09  22.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 15.04.2009, ob 14.00  - 2:0  (0:0) 
08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 13.09.2008, ob 14.30  - 0:1  (0:1) 
07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.03.2008, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  5.krog  Nova Gorica-umetna trava, Nova Gorica-umetna trava, 31.08.2007, ob 15.00  - 1:0  (0:0) 
06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 31.03.2007, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
06/07  6.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 02.09.2006, ob 15.00  - 0:5  (0:4) 
05/06  16.krog  Nova Gorica - umetna trava, 12.03.2006, ob 13.00  - 3:1  (3:0) 
05/06  3.krog  Kidričevo, 13.08.2005, ob 16.00  - 0:3  (0:1) 
04/05  24.krog  Nova Gorica, 22.05.2005, ob 14.30  - 1:0  (0:0) 
04/05  11.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 13.30  - 0:1  (0:1) 
01/02  16.krog  Nova Gorica, Športni park, 10.03.2002, ob 13.00  - 2:1  (1:0) 
01/02  3.krog  Kidričevo, 25.08.2001, ob 15.00  - 2:0  (1:0) 

20. krog
Aluminij  :  Gorica
Ilirija Extra-Lux  :  Domžale
Olimpija Ljubljana  :  Maribor
Kalcer Radomlje  :  Triglav Kranj
VOC Celje  :  Rudar Velenje
Mura  :  Koper
Krško  :  Bravo Publikum

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Tihomir Maksimović 10
Nick Perc 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Kristijan Frlic 7
Filip Zupanič 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Luka Baruca 5
Mateo Koprivc 5
Nejc Medved 5
Žan Bracovič 5
Tai Mateo Panić 5

DELI NA