Sodniki: | Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik), Šobot Danijel (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Vozlič Srečko |
Št. gledalcev: |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Krško |
P |
Domžale | 1 : 0 | Krško |
N |
Krško | 1 : 1 | Gorica |
P |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Krško |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Bravo Publikum |
P |
Koper | 3 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 4 : 0 | Aluminij |
Z |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Rudar Velenje | 0 : 4 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krško | 9 | 5 | 2 | 2 | 23 | ||
Rudar Velenje | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krško | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | ||
Rudar Velenje | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krško | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | ||
Rudar Velenje | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 |
19/20 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 14.09.2019, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | Krško | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 23.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 06.05.2017, ob 15.00 | Rudar Velenje | - | Krško | 2:3 | (0:1) |
16/17 | 10.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 16.10.2016, ob 15.00 | Krško | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:0) |
15/16 | 22.krog | Velenje, Umetna trava, 01.04.2016, ob 15.00 | - | Krško | 1:3 | (0:1) | |
15/16 | 7.krog | Krško, Matije Gubca - umetna trava, 19.09.2015, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 8:0 | (4:0) | |
14/15 | 23.krog | Velenje, Umetna trava, 11.04.2015, ob 15.00 | - | Krško | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 8.krog | Krško, Matije Gubca - umetna trava, 14.09.2014, ob 14.30 | - | Rudar Velenje | 3:1 | (0:1) | |
11/12 | 17.krog | Velenje, Umetna trava, 03.12.2011, ob 11.30 | - | Krško | 5:2 | (2:0) | |
11/12 | 2.krog | Krško, Matije Gubca - umetna trava, 20.08.2011, ob 15.30 | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:1) |
18. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Ilirija Extra-Lux |
Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
Kalcer Radomlje | : | Domžale |
VOC Celje | : | Maribor |
Mura | : | Triglav Kranj |
Krško | : | Rudar Velenje |
Bravo Publikum | : | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |