18. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 

Aluminij

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki: Mušić Haris (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Alijagić Isak (2. pomoč)
Delegat: Grabar Boris
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Koper 4 : 2 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Kalcer Radomlje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
N
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Z
Krško 1 : 4 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 4 0 3 18
ND Ilirija 7 3 0 4 12
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 2 0 1 7
ND Ilirija 3 1 0 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 2 0 2 11
ND Ilirija 4 2 0 2 7



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.09.2019, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Aluminij 2:1  (1:0) 
18/19  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.11.2018, ob 12.00  Aluminij - Ilirija Extra-Lux 2:0  (0:0) 
18/19  1.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.08.2018, ob 15.30  Ilirija Extra-Lux - Aluminij 4:3  (2:1) 
14/15  30.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.05.2015, ob 15.30  - 4:3  (2:3) 
14/15  15.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 02.11.2014, ob 12.00  - 0:5  (0:3) 
13/14  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.03.2014, ob 11.00  - 1:2  (1:0) 
13/14  6.krog  Ljubljana, Športni park Ilirija, 07.09.2013, ob 15.00  - 1:2  (1:2) 

18. krog
Aluminij  :  Ilirija Extra-Lux
Olimpija Ljubljana  :  Gorica
Kalcer Radomlje  :  Domžale
VOC Celje  :  Maribor
Mura  :  Triglav Kranj
Krško  :  Rudar Velenje
Bravo Publikum  :  Koper

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Nick Perc 10
Tihomir Maksimović 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Filip Zupanič 7
Kristijan Frlic 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Nejc Ajhmajer 5
Luka Baruca 5
Nejc Medved 5
Mateo Koprivc 5
Žan Bracovič 5

DELI NA