26. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  23.05.2020 ob 17.00

Aluminij

  :  

Triglav Kranj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
Z
Aluminij 7 : 1 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Maribor 2 : 1 Aluminij
Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 1 Koper
P
Rudar Velenje 3 : 2 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
P
Maribor 3 : 0 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 2 : 6 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 15 4 14 69
Triglav Kranj 33 14 4 15 59
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 8 3 5 32
Triglav Kranj 16 5 3 8 22
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 7 1 9 37
Triglav Kranj 17 9 1 7 37



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.11.2019, ob 11.00  Triglav Kranj - Aluminij 4:2  (2:1) 
18/19  20.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30  Triglav Kranj - Aluminij 1:3  (1:3) 
18/19  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2018, ob 16.00  Aluminij - Triglav Kranj 2:0  (1:0) 
17/18  16.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 15.00  Triglav Kranj - Aluminij 0:4  (0:2) 
17/18  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 17.30  Aluminij - Triglav Kranj 2:4  (1:2) 
16/17  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.04.2017, ob 17.00  NOGA Triglav - Aluminij 4:1  (1:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 09.10.2016, ob 15.30  Aluminij - NOGA Triglav 0:1  (0:0) 
15/16  25.krog  Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 23.04.2016, ob 13.00  - 1:4  (1:0) 
15/16  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.12.2015, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 08.11.2014, ob 12.00  - 3:0  (2:0) 
14/15  1.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.08.2014, ob 14.00  - 1:3  (0:1) 
13/14  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.04.2014, ob 15.00  - 3:2  (2:1) 
13/14  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 14.09.2013, ob 16.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 12.06.2013, ob 18.00  - 2:3  (0:0) 
12/13  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 13.00  - 5:0  (4:0) 
11/12  30.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.06.2012, ob 18.00  - 2:4  (1:3) 
11/12  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.11.2011, ob 13.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 08.06.2011, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 
10/11  14.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 20.11.2010, ob 10.30  - 4:4  (3:1) 
09/10  23.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.04.2010, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
09/10  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:4) 
08/09  17.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.12.2008, ob 13.30  - 3:0  (1:0) 
08/09  2.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 09.08.2008, ob 18.00  - 4:2  (2:1) 
07/08  23.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 04.05.2008, ob 16.30  - 4:2  (1:0) 
07/08  10.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 06.10.2007, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
06/07  14.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.11.2006, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
06/07  1.krog  Kidričevo, Kidričevo, 05.08.2006, ob 18.00  - 1:1  (1:0) 
05/06  17.krog  Kidričevo, 18.03.2006, ob 15.00  - 2:3  (1:0) 
05/06  4.krog  Kranj - igrišče z umetno travo, 20.08.2005, ob 18.00  - 3:1  (1:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
04/05  13.krog  Kranj, 06.11.2004, ob 14.00  - 2:5  (0:2) 
01/02  25.krog  Kidričevo, 18.05.2002, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
01/02  12.krog  Kranj, Mestni stadion, 20.10.2001, ob 15:00  - 2:0  (1:0) 

26. krog
Gorica  :  Bravo Publikum
Maribor  :  Rudar Velenje
Domžale  :  Koper
Ilirija Extra-Lux  :  Krško
Kalcer Radomlje  :  VOC Celje
Aluminij  :  Triglav Kranj
Olimpija Ljubljana  :  Mura

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Domžale 12 28
3 Mura 15 28
4 Maribor 14 24
5 Triglav Kranj 15 24
6 Koper 14 23
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 15 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 13
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Edison Destani 8
Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Gal Žinič 7
Vanja Panić 7
Anže Pucihar 7
Aljaž Antolin 7
Luka Hren 7
Luka Vuković 7
14. Simon Rogina 6
15. Svit Sešlar 5
Rok Jakomin 5
Mark Golob 5
Damir Smajlović 5
Rok Maher 5
Mark Brešan 5

DELI NA