24. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  09.05.2020 ob 17.00

Aluminij

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
Z
Aluminij 7 : 1 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Maribor 2 : 1 Aluminij
Maribor
Z
Maribor 3 : 2 Bravo Publikum
N
Koper 2 : 2 Maribor
P
Rudar Velenje 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 0 Triglav Kranj
Z
Maribor 2 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 9 8 16 49
Maribor 33 16 8 9 79
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 4 6 6 26
Maribor 16 6 6 4 32
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 5 2 10 23
Maribor 17 10 2 5 47



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 26.10.2019, ob 13.00  Maribor - Aluminij 2:1  (1:0) 
18/19  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.04.2019, ob 16.30  Aluminij - Maribor 1:3  (0:1) 
18/19  8.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2018, ob 15.30  Maribor - Aluminij 1:2  (0:0) 
17/18  20.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.04.2018, ob 16.00  Maribor - Aluminij 1:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.09.2017, ob 16.00  Aluminij - Maribor 0:2  (0:1) 
16/17  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 12.03.2017, ob 15.00  Maribor - Aluminij 5:0  (1:0) 
16/17  3.krog  NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 20.08.2016, ob 17.30  Aluminij - Maribor 2:1  (1:1) 
15/16  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 06.03.2016, ob 13.00  - 2:3  (0:0) 
15/16  5.krog  Maribor, Šp. Tabor-naravna trava, 06.09.2015, ob 17.00  - 2:2  (2:0) 
14/15  21.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.03.2015, ob 16.00  - 4:1  (1:1) 
14/15  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.08.2014, ob 17.00  - 4:0  (1:0) 
13/14  30.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 01.06.2014, ob 13.00  - 2:4  (0:2) 
13/14  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.11.2013, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 09.03.2013, ob 15.00  - 3:3  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, UT, 17.08.2012, ob 20.00  - 1:1  (1:1) 
11/12  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.04.2012, ob 16.30  - 2:2  (1:1) 
11/12  10.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 15.10.2011, ob 18.00  - 0:2  (0:1) 
10/11  21.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 24.03.2011, ob 19.00  - 6:1  (3:0) 
10/11  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.09.2010, ob 12.00  - 2:5  (2:1) 
09/10  17.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 05.12.2009, ob 13.30  - 5:0  (0:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 18.00  - 2:2  (1:2) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 15.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 25.10.2008, ob 15.30  - 1:0  (0:0) 
07/08  26.krog  Maribor, Ljudski vrt, umetna trava, 04.06.2008, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
07/08  13.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 03.11.2007, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
06/07  16.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 25.11.2006, ob 14.00  - 7:1  (3:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 19.08.2006, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  22.krog  Maribor - umetna trava, 23.04.2006, ob 16.30  - 2:1  (1:1) 
05/06  9.krog  Kidričevo, 08.10.2005, ob 15.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  25.krog  Maribor, 28.05.2005, ob 14.30  - 1:4  (1:1) 
04/05  12.krog  Kidričevo, 30.10.2004, ob 15.30  - 1:4  (0:2) 
01/02  15.krog  Kidričevo, 17.11.2001, ob 14.00  - 2:2  (1:1) 
01/02  2.krog  Maribor, 18.08.2001, ob 17.00  - 4:1  (3:0) 

24. krog
Aluminij  :  Maribor
Domžale  :  Triglav Kranj
Gorica  :  Rudar Velenje
Ilirija Extra-Lux  :  Koper
Olimpija Ljubljana  :  Bravo Publikum
Kalcer Radomlje  :  Krško
VOC Celje  :  Mura

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Domžale 12 28
3 Mura 15 28
4 Maribor 14 24
5 Triglav Kranj 15 24
6 Koper 14 23
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 15 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 13
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
Edison Destani 8
8. Vanja Panić 7
Luka Hren 7
Anže Pucihar 7
Aljaž Antolin 7
Gal Žinič 7
Luka Vuković 7
14. Simon Rogina 6
15. Sandro Jovanović 5
Rok Maher 5
Mark Golob 5
Svit Sešlar 5
Damir Smajlović 5
Mark Brešan 5

DELI NA