22. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  25.04.2020 ob 17.00

Aluminij

  :  

Domžale

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
Z
Aluminij 7 : 1 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Maribor 2 : 1 Aluminij
Domžale
Z
Domžale 3 : 0 Krško
Z
Domžale 2 : 1 Rudar Velenje
Z
Triglav Kranj 2 : 6 Domžale
Z
Domžale 3 : 0 Aluminij
Z
Gorica 0 : 1 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 31 13 2 16 43
Domžale 31 16 2 13 66
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 15 7 1 7 19
Domžale 15 7 1 7 30
 
Športni park Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 6 1 9 24
Domžale 16 9 1 6 36



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 30.11.2019, ob 13.00  Domžale - Aluminij 3:0  (2:0) 
18/19  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.03.2019, ob 15.00  Aluminij - Domžale 1:0  (0:0) 
18/19  4.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 13.00  Domžale - Aluminij 1:0  (1:0) 
17/18  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.05.2018, ob 17.30  Aluminij - Domžale 2:3  (0:1) 
17/18  4.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 26.08.2017, ob 13.00  Domžale - Aluminij 0:2  (0:1) 
16/17  15.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 19.11.2016, ob 14.00  Aluminij - Domžale 0:6  (0:3) 
16/17  2.krog  ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 14.08.2016, ob 18.00  Domžale - Aluminij 4:2  (2:0) 
15/16  21.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 01.03.2016, ob 14.00  - 3:1  (2:1) 
15/16  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 
14/15  26.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.05.2015, ob 13.00  - 0:5  (0:0) 
14/15  11.krog  Domžale, Umetna trava, 12.10.2014, ob 14.00  - 4:0  (1:0) 
13/14  24.krog  Domžale, Umetna trava, 19.04.2014, ob 13.00  - 4:3  (2:1) 
13/14  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.10.2013, ob 16.00  - 0:2  (0:0) 
12/13  29.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.06.2013, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
12/13  14.krog  Domžale, Umetna trava, 17.11.2012, ob 13.00  - 2:2  (2:0) 
11/12  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  5.krog  Domžale, Umetna trava, 11.09.2011, ob 16.00  - 6:0  (0:0) 
10/11  26.krog  Domžale, Umetna trava, 22.05.2011, ob 16.00  - 4:0  (3:0) 
10/11  11.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.10.2010, ob 15.00  - 1:2  (1:0) 
09/10  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 28.11.2009, ob 13.30  - 1:0  (1:0) 
09/10  1.krog  Ihan, Igrišče v Ihanu, 08.08.2009, ob 18.30  - 0:3  (0:0) 
08/09  28.krog  Ihan, Ihan, 16.05.2009, ob 15.00  - 1:3  (1:2) 
08/09  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.11.2008, ob 14.00  - 1:4  (1:1) 
07/08  21.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 12.04.2008, ob 16.00  - 3:1  (1:1) 
07/08  8.krog  Na igrišču v Ihanu, Na igrišču v Ihanu, 25.09.2007, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
06/07  26.krog  Domžale, Domžale, 18.05.2007, ob 18.00  - 3:1  (2:0) 
06/07  13.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.30  - 0:3  (0:0) 
05/06  15.krog  Kidričevo, 19.11.2005, ob 14.00  - 4:2  (2:0) 
05/06  2.krog  Športni park Domžale, 10.08.2005, ob 18.00  - 1:2  (1:1) 
04/05  20.krog  Domžale, 16.04.2005, ob 16.00  - 0:3  (0:3) 
04/05  7.krog  Kidričevo, 11.09.2004, ob 16.30  - 3:1  (0:0) 

22. krog
Gorica  :  Maribor
VOC Celje  :  Bravo Publikum
Ilirija Extra-Lux  :  Triglav Kranj
Kalcer Radomlje  :  Koper
Aluminij  :  Domžale
Olimpija Ljubljana  :  Rudar Velenje
Mura  :  Krško

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Domžale 12 28
3 Mura 15 28
4 Maribor 14 24
5 Triglav Kranj 15 24
6 Koper 14 23
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 15 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 13
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Edison Destani 8
Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Gal Žinič 7
Vanja Panić 7
Anže Pucihar 7
Aljaž Antolin 7
Luka Hren 7
Luka Vuković 7
14. Simon Rogina 6
15. Svit Sešlar 5
Rok Jakomin 5
Mark Golob 5
Damir Smajlović 5
Rok Maher 5
Mark Brešan 5

DELI NA