20. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  11.04.2020 ob 16.30

Aluminij

  :  

Gorica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
Z
Aluminij 7 : 1 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Maribor 2 : 1 Aluminij
Gorica
Z
Gorica 4 : 2 Mura
Z
Krško 1 : 3 Gorica
N
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
P
Gorica 1 : 3 Koper
N
Rudar Velenje 3 : 3 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 8 8 17 48
Gorica 33 17 8 8 67
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 5 3 8 26
Gorica 16 8 3 5 29
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 3 5 9 22
Gorica 17 9 5 3 38



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Renče, Igrišče Renče, 29.09.2019, ob 16.30  Gorica - Aluminij 2:0  (1:0) 
18/19  22.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.04.2019, ob 16.30  Gorica - Aluminij 2:2  (1:1) 
18/19  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2018, ob 15.00  Aluminij - Gorica 1:1  (0:0) 
17/18  26.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.05.2018, ob 13.00  Gorica - Aluminij 2:1  (2:0) 
17/18  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Gorica 1:1  (0:1) 
16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 17.00  Aluminij - Gorica 1:3  (0:1) 
16/17  10.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 15.10.2016, ob 15.00  Gorica - Aluminij 0:0  (0:0) 
15/16  24.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.04.2016, ob 16.00  - 4:1  (0:1) 
15/16  9.krog  Nova Gorica, Športni park, 04.10.2015, ob 15.30  - 2:2  (1:2) 
14/15  24.krog  Nova Gorica, Športni park-gl. igrišče, 18.04.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
14/15  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2014, ob 16.00  - 1:3  (1:2) 
13/14  25.krog  Nova Gorica, Špotni park-umetna trava, 26.04.2014, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
13/14  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.10.2013, ob 13.00  - 2:1  (2:0) 
12/13  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 27.04.2013, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
12/13  8.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 22.09.2012, ob 16.00  - 4:0  (2:0) 
11/12  18.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 03.03.2012, ob 13.30  - 0:3  (0:0) 
11/12  3.krog  Nova Gorica, Športni park, 23.08.2011, ob 20.00  - 3:2  (2:0) 
10/11  16.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.02.2011, ob 13.00  - 2:5  (2:2) 
10/11  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 14.08.2010, ob 18.00  - 1:1  (0:0) 
09/10  24.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.04.2010, ob 16.00  - 3:1  (1:0) 
09/10  9.krog  Nova Gorica, Športni park-Igrišče z um.trav, 28.10.2009, ob 15.30  - 5:1  (2:0) 
08/09  22.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 15.04.2009, ob 16.00  - 1:3  (1:1) 
08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 13.09.2008, ob 16.30  - 3:1  (0:0) 
07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 26.03.2008, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 
07/08  5.krog  Nova Gorica-umetna trava, Nova Gorica-umetna trava, 31.08.2007, ob 17.00  - 2:2  (0:1) 
06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo-umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00  - 0:3  (0:1) 
06/07  6.krog  Nova Gorica - umetna trava, Nova Gorica - umetna trava, 02.09.2006, ob 17.00  - 5:1  (2:1) 
05/06  16.krog  Nova Gorica - umetna trava, 12.03.2006, ob 15.00  - 3:1  (1:1) 
05/06  3.krog  Kidričevo, 13.08.2005, ob 18.00  - 1:2  (0:1) 
04/05  24.krog  Nova Gorica, 22.05.2005, ob 16.30  - 3:1  (1:0) 
04/05  11.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 15.30  - 1:2  (1:1) 
01/02  16.krog  Nova Gorica, Športni park, 10.03.2002, ob 15.00  - 1:2  (1:2) 
01/02  3.krog  Kidričevo, 25.08.2001, ob 17.00  - 5:0  (0:0) 

20. krog
Aluminij  :  Gorica
Ilirija Extra-Lux  :  Domžale
Olimpija Ljubljana  :  Maribor
Kalcer Radomlje  :  Triglav Kranj
VOC Celje  :  Rudar Velenje
Mura  :  Koper
Krško  :  Bravo Publikum

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Domžale 12 28
3 Mura 15 28
4 Maribor 14 24
5 Triglav Kranj 15 24
6 Koper 14 23
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 15 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 13
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
Edison Destani 8
8. Vanja Panić 7
Luka Hren 7
Anže Pucihar 7
Aljaž Antolin 7
Gal Žinič 7
Luka Vuković 7
14. Simon Rogina 6
15. Sandro Jovanović 5
Rok Maher 5
Mark Golob 5
Svit Sešlar 5
Damir Smajlović 5
Mark Brešan 5

DELI NA