18. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  14.03.2020 ob 15.00

VOC Celje

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
P
VOC Celje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
P
VOC Celje 1 : 2 Kalcer Radomlje
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Mura 2 : 1 VOC Celje
Maribor
Z
Maribor 3 : 2 Bravo Publikum
N
Koper 2 : 2 Maribor
P
Rudar Velenje 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 0 Triglav Kranj
Z
Maribor 2 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 39 9 8 22 47
Maribor 39 22 8 9 80
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 5 5 9 25
Maribor 19 9 5 5 33
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 20 4 3 13 22
Maribor 20 13 3 4 47



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 14.09.2019, ob 16.00  Maribor - VOC Celje 2:1  (0:1) 
18/19  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 03.03.2019, ob 13.00  Maribor - VOC Celje 3:0  (1:0) 
18/19  3.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 25.08.2018, ob 17.00  VOC Celje - Maribor 2:4  (0:2) 
17/18  17.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 04.03.2018, ob 15.00  VOC Celje - Maribor 4:1  (1:1) 
17/18  4.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 26.08.2017, ob 17.00  Maribor - VOC Celje 4:1  (3:1) 
16/17  18.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 02.04.2017, ob 15.00  Maribor - VOC Celje 0:1  (0:0) 
16/17  5.krog  Celje, Arena Petrol, 10.09.2016, ob 16.30  VOC Celje - Maribor 2:4  (1:2) 
15/16  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.05.2016, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
15/16  14.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 31.10.2015, ob 14.00  - 3:0  (1:0) 
14/15  29.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 23.05.2015, ob 17.30  - 5:0  (2:0) 
14/15  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 28.10.2014, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
13/14  25.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.04.2014, ob 19.00  - 2:1  (1:1) 
13/14  10.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 05.10.2013, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
12/13  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 20.04.2013, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 
12/13  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 15.09.2012, ob 16.00  - 1:4  (0:2) 
11/12  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 10.03.2012, ob 14.00  - 0:3  (0:0) 
11/12  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 27.08.2011, ob 20.00  - 1:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.03.2011, ob 15.00  - 5:2  (3:2) 
10/11  3.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 29.08.2010, ob 17.00  - 4:1  (0:0) 
09/10  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.04.2010, ob 14.00  - 2:0  (1:0) 
09/10  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.09.2009, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
08/09  22.krog  Maribor, Ljudski vrt, 15.04.2009, ob 16.00  - 0:2  (0:2) 
08/09  7.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 13.09.2008, ob 16.30  - 0:2  (0:0) 
07/08  19.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 30.03.2008, ob 12.00  - 2:2  (1:2) 
07/08  6.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 08.09.2007, ob 17.00  - 3:0  (0:0) 
06/07  18.krog  Maribor, Maribor - umetna trava, 24.03.2007, ob 15.00  - 3:1  (1:1) 
06/07  5.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 30.08.2006, ob 17.00  - 2:2  (2:1) 
05/06  14.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.11.2005, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
05/06  1.krog  Pomožno igrišče v LV - MB, 06.08.2005, ob 18.00  - 1:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Skalna klet - Celje, 15.04.2005, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, Ljudski vrt, 11.09.2004, ob 16:30  - 2:2  (2:0) 
03/04  22.krog  Maribor, 15.05.2004, ob 16.30  - 4:1  (3:1) 
03/04  9.krog  Skalna klet, Celje, 04.10.2003, ob 15.30  - 1:1  (0:0) 
02/03  19.krog  Na igrišču NK Olimp, 05.04.2003, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
02/03  6.krog  Maribor, 14.09.2002, ob 16.30  - 2:2  (0:1) 
01/02  24.krog  Maribor, 12.05.2002, ob 16.30  - 1:2  (1:2) 
01/02  11.krog  Na igrišču NK Olimp, 13.10.2001, ob 15.30  - 1:2  (1:0) 
00/01  22.krog  Maribor, 16.05.2001, ob 17.00  - 2:2  (0:0) 
00/01  9.krog  Celje, 30.09.2000, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 

18. krog
Bravo Publikum  :  Koper
Mura  :  Triglav Kranj
Olimpija Ljubljana  :  Gorica
VOC Celje  :  Maribor
Aluminij  :  Ilirija Extra-Lux
Krško  :  Rudar Velenje
Kalcer Radomlje  :  Domžale

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Domžale 12 28
3 Mura 15 28
4 Maribor 14 24
5 Triglav Kranj 15 24
6 Koper 14 23
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 15 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 13
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Edison Destani 8
Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Gal Žinič 7
Vanja Panić 7
Anže Pucihar 7
Aljaž Antolin 7
Luka Hren 7
Luka Vuković 7
14. Simon Rogina 6
15. Svit Sešlar 5
Rok Jakomin 5
Mark Golob 5
Damir Smajlović 5
Rok Maher 5
Mark Brešan 5

DELI NA