17. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT |  07.03.2020 ob 15.00

Koper

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
Z
Triglav Kranj 0 : 1 Koper
N
Koper 2 : 2 Maribor
Z
Gorica 1 : 3 Koper
Z
Koper 2 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Koper
Aluminij
Z
Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
Z
Aluminij 7 : 1 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Maribor 2 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 31 15 6 10 61
Aluminij 31 10 6 15 42
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 15 11 3 1 41
Aluminij 15 1 3 11 14
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 16 4 3 9 20
Aluminij 16 9 3 4 28



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2019, ob 16.00  Aluminij - Koper 1:0  (0:0) 
17/18  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 14.00  Aluminij - Koper 3:0  (1:0) 
17/18  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 12.08.2017, ob 19.00  Koper - Aluminij 3:1  (1:1) 
16/17  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2017, ob 16.00  Koper - Aluminij 3:1  (1:0) 
16/17  5.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 10.09.2016, ob 16.30  Aluminij - Koper 1:2  (0:1) 
15/16  19.krog  Koper- umetna trava, ŠRC Bonifika, 12.12.2015, ob 13.00  - 4:2  (1:2) 
15/16  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.08.2015, ob 17.00  - 4:1  (2:0) 
14/15  25.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.04.2015, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.10.2014, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 01.12.2013, ob 14.00  - 7:0  (3:0) 
13/14  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.08.2013, ob 17.30  - 2:6  (0:2) 
12/13  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 17.03.2013, ob 15.00  - 5:0  (1:0) 
12/13  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.08.2012, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 03.12.2011, ob 13.30  - 1:0  (0:0) 
11/12  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2011, ob 18.00  - 2:1  (1:0) 
10/11  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.04.2011, ob 15.00  - 4:2  (0:0) 
10/11  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2010, ob 16.30  - 3:4  (1:1) 
09/10  30.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.06.2010, ob 18.30  - 1:0  (1:0) 
09/10  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.11.2009, ob 14.00  - 2:2  (0:1) 
08/09  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.03.2009, ob 13.00  - 1:0  (1:0) 
08/09  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 06.09.2008, ob 17.00  - 2:2  (0:0) 
07/08  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2008, ob 16.00  - 3:1  (2:0) 
07/08  9.krog  Kidričevo, Kidričevo, 29.09.2007, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
06/07  24.krog  Koper, Koper-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 
06/07  11.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 21.10.2006, ob 15.30  - 0:1  (0:0) 
05/06  21.krog  Kidričevo - umetna trava, 12.04.2006, ob 16.00  - 4:2  (2:0) 
05/06  8.krog  Koper - umetna trava, 24.09.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  18.krog  Koper-igrišče z umetno travo, 03.04.2005, ob 16.00  - 5:2  (3:2) 
04/05  5.krog  Kidričevo, 28.08.2004, ob 17.00  - 3:2  (1:2) 
01/02  14.krog  Kidričevo, 11.11.2001, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
01/02  1.krog  Koper, 11.08.2001, ob 17.00  - 2:1  (2:1) 

17. krog
Domžale  :  VOC Celje
Triglav Kranj  :  Krško
Ilirija Extra-Lux  :  Olimpija Ljubljana
Koper  :  Aluminij
Maribor  :  Mura
Rudar Velenje  :  Bravo Publikum
Gorica  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Domžale 12 28
3 Mura 15 28
4 Maribor 14 24
5 Triglav Kranj 15 24
6 Koper 14 23
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 15 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 13
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Edison Destani 8
Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Gal Žinič 7
Vanja Panić 7
Anže Pucihar 7
Aljaž Antolin 7
Luka Hren 7
Luka Vuković 7
14. Simon Rogina 6
15. Svit Sešlar 5
Rok Jakomin 5
Mark Golob 5
Damir Smajlović 5
Rok Maher 5
Mark Brešan 5

DELI NA