16. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT |  01.03.2020 ob 13.00

Aluminij

  :  

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Ogrin Matej (2. pomoč)
Delegat: Fartelj Janez
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
Z
Aluminij 7 : 1 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Maribor 2 : 1 Aluminij
Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Kalcer Radomlje
Z
VOC Celje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Mura 2 : 3 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 4 : 1 Krško
N
Bravo Publikum 1 : 1 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 21 6 6 9 31
Olimpija Ljubljana 21 9 6 6 40
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 10 5 4 1 19
Olimpija Ljubljana 10 1 4 5 12
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 11 1 2 8 12
Olimpija Ljubljana 11 8 2 1 28



Vse medsebojne tekme

19/20  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 02.10.2019, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:1  (1:1) 
18/19  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.05.2019, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 3:0  (1:0) 
18/19  12.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 27.10.2018, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:3  (2:1) 
17/18  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.05.2018, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 6:1  (3:0) 
17/18  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0  (0:0) 
16/17  21.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.05.2017, ob 16.30  Aluminij - Olimpija Ljubljana 3:3  (2:1) 
16/17  8.krog  Ljubljana, Stadion Kodeljevo, 01.10.2016, ob 15.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 1:1  (1:1) 
15/16  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 25.11.2015, ob 14.00  - 2:4  (1:2) 
15/16  1.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 09.08.2015, ob 18.40  - 2:0  (1:0) 
14/15  27.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 10.05.2015, ob 17.00  - 4:3  (1:1) 
14/15  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.10.2014, ob 15.00  - 3:1  (0:1) 
13/14  29.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 24.05.2014, ob 12.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.11.2013, ob 14.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  22.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 21.04.2013, ob 15.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.09.2012, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.11.2011, ob 13.00  - 2:1  (2:0) 
11/12  1.krog  Ljubljana, Športni center Jama Ljubljana, 13.08.2011, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.03.2011, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  3.krog  Ljubljana, Bežigrad, 15.09.2010, ob 17.00  - 2:3  (1:1) 
09/10  18.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.03.2010, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  3.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.08.2009, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 

16. krog
VOC Celje  :  Gorica
Mura  :  Domžale
Kalcer Radomlje  :  Ilirija Extra-Lux
Aluminij  :  Olimpija Ljubljana
Bravo Publikum  :  Triglav Kranj
Krško  :  Maribor
Koper  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Domžale 12 28
3 Mura 15 28
4 Maribor 14 24
5 Triglav Kranj 15 24
6 Koper 14 23
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 15 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 13
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Edison Destani 8
Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
8. Gal Žinič 7
Vanja Panić 7
Anže Pucihar 7
Aljaž Antolin 7
Luka Hren 7
Luka Vuković 7
14. Simon Rogina 6
15. Svit Sešlar 5
Rok Jakomin 5
Mark Golob 5
Damir Smajlović 5
Rok Maher 5
Mark Brešan 5

DELI NA