20. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  07.03.2020 ob 15.00

Koroška Dravograd

2 : 2

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč)
Delegat: Dobrun Žiga
Št. gledalcev: 400
Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
2 Jaka Bokšan
8 Davor Rogina K
9 Peter Kogelnik
10 Žiga Rožej
11 Nejc Pečnik
15 Andraž Vrabič
18 Matej Verstovšek
21 Jan Ferk
77 Leon Ferenčak
88 Staš Dobaj


Rezervni igralci
1 David Savelli Valente V
3 Edi Petek
6 David Krajnc
7 Aljoša Gluhovič
13 Jaka Račnik
14 Anže Pešl
93 Tilen Stefanović

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
6 Alan Hočevar
11 Žiga Hartman
14 Luka Asentić
18 Jan Kristl
19 Ivo Balažic
20 Nik Mršič
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
9 Mitja Mauko
28 Luka Sočič
29 Aleš Kalamar
30 Vito Mörec

Trener
Žiga Kljajič

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Lovre Knežević 0 : 1 18'
Jan Ferk 1 : 1 64'
Lovre Knežević 1 : 2 68'
Peter Kogelnik 2 : 2 71'

Dogodki
Menjava Kalamar /  Balažic 52'
Nejc Pečnik 59'
Menjava Stefanović /  Rogina 62'
Alan Hočevar 63'
Menjava Gluhovič /  Dobaj 74'
Menjava Sočič /  Raduha 74'
Andraž Vrabič 80'
Menjava Mauko /  Asentić 81'
Menjava Krajnc /  Rožej 85'
Tilen Stefanović 87'

20. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Nafta 1903
Koper 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Rogaška 2 : 1 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
Krško 2 : 3 Krka
Roltek Dob 2 : 0 Gorica

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA