13. krog |   |  10.01.2020

Futsal klub Kebelj

  :  

ŠD Extrem

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Kebelj
P
KMN Meteorplast 8 : 5 Futsal klub Kebelj
Z
Futsal klub Kebelj 7 : 3 Dlan Logatec
P
ŠD Extrem 2 : 1 Futsal klub Kebelj
P
Futsal klub Kebelj 2 : 8 MNK Kix Ajdovščina
P
Mlinše 9 : 0 Futsal klub Kebelj
ŠD Extrem
P
KMN Miklavž TBS team24 8 : 2 ŠD Extrem
P
KMN Meteorplast 3 : 0 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 2 : 1 Futsal klub Kebelj
Z
ŠD Extrem 5 : 3 Dlan Logatec
P
ŠD Extrem 2 : 9 MNK Kix Ajdovščina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 12 5 1 6 27
ŠD Extreme 12 6 1 5 40
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 6 3 1 2 17
ŠD Extreme 6 2 1 3 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 6 2 0 4 10
ŠD Extreme 6 4 0 2 23



Vse medsebojne tekme

19/20  6.krog  Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar, 25.10.2019, ob 19.30  ŠD Extrem - Futsal klub Kebelj 2:1  (1:1) 
18/19  17.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 01.03.2019, ob 19.30  Futsal klub Kebelj - Extrem Sodražica 6:2  (2:0) 
18/19  8.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 23.11.2018, ob 19.30  Extrem Sodražica - Futsal klub Kebelj 8:0  (2:0) 
17/18  10.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 15.12.2017, ob 19.30  ŠD Extrem - Futsal klub Kebelj 6:1  (2:0) 
17/18  1.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 29.09.2017, ob 20.00  Futsal klub Kebelj - ŠD Extrem 3:2  (1:0) 
13/14  21.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 05.04.2014, ob 20.00  - 2:4  (2:3) 
13/14  13.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 08.02.2014, ob 20.00  - 1:1  (0:1) 
13/14  6.krog  Sodražica, ŠD Sodražica, 22.11.2013, ob 19.30  - 4:1  (4:0) 
12/13  22.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 09.03.2013, ob 18.00  - 2:6  (1:3) 
12/13  11.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 30.11.2012, ob 19.30  - 2:3  (1:0) 
11/12  15.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 10.02.2012, ob 20.00  - 3:2  (2:0) 
11/12  4.krog  Ribnica, Športni center Ribnica, 04.11.2011, ob 18.30  - 1:4  (1:2) 

13. krog
Futsal klub Dobrepolje  :  Dlan Logatec
KMN Miklavž TBS team24  :  Mlinše
KMN Meteorplast  :  MNK Kix Ajdovščina
Futsal klub Kebelj  :  ŠD Extrem

LESTVICA
1 Mlinše 8 21
2 Futsal klub Dobrepolje 8 21
3 KMN Miklavž TBS team24 8 16
4 MNK Kix Ajdovščina 8 10
5 KMN Meteorplast 8 10
6 ŠD Extrem 8 9
7 Futsal klub Kebelj 8 6
8 Dlan Logatec 8 1

STRELCI
1. Gal Škulj 16
2. Nik Smrkolj 12
3. Matjaž Trkman 9
4. Bojan Klemenčič 8
Luka Kolar Robnik 8
Patrick Kolar Robnik 8
Janez Močnik Guna 8
Matic Ratej 8
9. Ismar Dedić 7
Kevin Strnad 7
Alen Blatnik 7
Tim Lipovšek 7
13. Anej Batistič 6
Matjaž Švajncer 6
Blaž Juvan 6
16. Blaž Gorinšek 5
Matej Koren 5
Uroš Kotnik 5
Jure Berzelak 5
Kristian Škerget 5

DELI NA