11. krog |   |  06.12.2019 ob 20.30

Futsal klub Kebelj

  :  

Mlinše

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Kebelj
P
KMN Meteorplast 8 : 5 Futsal klub Kebelj
Z
Futsal klub Kebelj 7 : 3 Dlan Logatec
P
ŠD Extrem 2 : 1 Futsal klub Kebelj
P
Futsal klub Kebelj 2 : 8 MNK Kix Ajdovščina
P
Mlinše 9 : 0 Futsal klub Kebelj
Mlinše
Z
Dlan Logatec 5 : 6 Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 4 : 2 Mlinše
Z
Mlinše 7 : 3 KMN Miklavž TBS team24
Z
KMN Meteorplast 3 : 6 Mlinše
Z
Mlinše 9 : 0 Futsal klub Kebelj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 9 2 1 6 22
ŠD Mlinše 9 6 1 2 47
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 4 1 0 3 9
ŠD Mlinše 4 3 0 1 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 5 1 1 3 13
ŠD Mlinše 5 3 1 1 26



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 11.10.2019, ob 20.15  Mlinše - Futsal klub Kebelj 9:0  (4:0) 
18/19  14.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 01.02.2019, ob 20.45  ŠD Mlinše - Futsal klub Kebelj 4:1  (2:0) 
18/19  5.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 26.10.2018, ob 21.00  Futsal klub Kebelj - ŠD Mlinše 0:11  (0:4) 
17/18  18.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 09.03.2018, ob 21.00  Mlinše - Futsal klub Kebelj 7:1  (3:1) 
17/18  9.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 02.12.2017, ob 20.45  Futsal klub Kebelj - Mlinše 3:5  (1:1) 
16/17  10.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij, 14.01.2017, ob 20.30  Kebelj Pizzeria Salama - ŠD Mlinše 2:3  (2:2) 
16/17  1.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje, 01.10.2016, ob 20.15  ŠD Mlinše - Kebelj 1:6  (1:1) 
15/16  16.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 27.02.2016, ob 19.00  - 4:2  (0:0) 
15/16  7.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje, 21.11.2015, ob 18.00  - 5:5  (1:4) 

11. krog
KMN Miklavž TBS team24  :  Dlan Logatec
KMN Meteorplast  :  Futsal klub Dobrepolje
Futsal klub Kebelj  :  Mlinše
MNK Kix Ajdovščina  :  ŠD Extrem

LESTVICA
1 Mlinše 8 21
2 Futsal klub Dobrepolje 8 21
3 KMN Miklavž TBS team24 8 16
4 MNK Kix Ajdovščina 8 10
5 KMN Meteorplast 8 10
6 ŠD Extrem 8 9
7 Futsal klub Kebelj 8 6
8 Dlan Logatec 8 1

STRELCI
1. Gal Škulj 16
2. Nik Smrkolj 12
3. Matjaž Trkman 9
4. Bojan Klemenčič 8
Luka Kolar Robnik 8
Patrick Kolar Robnik 8
Janez Močnik Guna 8
Matic Ratej 8
9. Ismar Dedić 7
Kevin Strnad 7
Alen Blatnik 7
Tim Lipovšek 7
13. Anej Batistič 6
Matjaž Švajncer 6
Blaž Juvan 6
16. Blaž Gorinšek 5
Matej Koren 5
Uroš Kotnik 5
Jure Berzelak 5
Kristian Škerget 5

DELI NA