9. krog |  Sodražica, Športna dvorana Sodražica |  22.11.2019 ob 19.30

ŠD Extrem

  :  

Futsal klub Dobrepolje

Sodniki: Korošec Gregor , Maksimović Igor
Delegat: Žibert Marjan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Extrem
P
KMN Miklavž TBS team24 8 : 2 ŠD Extrem
P
KMN Meteorplast 3 : 0 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 2 : 1 Futsal klub Kebelj
Z
ŠD Extrem 5 : 3 Dlan Logatec
P
ŠD Extrem 2 : 9 MNK Kix Ajdovščina
Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 7 : 2 MNK Kix Ajdovščina
Z
Futsal klub Dobrepolje 4 : 2 Mlinše
Z
Dlan Logatec 3 : 4 Futsal klub Dobrepolje
Z
KMN Miklavž TBS team24 5 : 9 Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 4 : 1 KMN Meteorplast


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 6 3 1 2 19
Futsal klub Dobrepolje 6 2 1 3 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 2 1 0 1 7
Futsal klub Dobrepolje 2 1 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 4 2 1 1 12
Futsal klub Dobrepolje 4 1 1 2 10



Vse medsebojne tekme

19/20  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 27.09.2019, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Extrem 3:5  (0:3) 
18/19  13.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 25.01.2019, ob 19.30  Extrem Sodražica - Futsal klub Dobrepolje 1:4  (1:2) 
18/19  4.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 19.10.2018, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - Extrem Sodražica 3:0  (1:0) 
13/14  16.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 01.03.2014, ob 19.00  - 1:4  (1:1) 
13/14  9.krog  Sodražica, ŠD Sodražica, 20.12.2013, ob 19.30  - 6:1  (2:1) 
13/14  2.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 05.10.2013, ob 19.00  - 3:3  (1:2) 

9. krog
ŠD Extrem  :  Futsal klub Dobrepolje
Futsal klub Kebelj  :  KMN Miklavž TBS team24
KMN Meteorplast  :  Dlan Logatec
MNK Kix Ajdovščina  :  Mlinše

LESTVICA
1 Mlinše 8 21
2 Futsal klub Dobrepolje 8 21
3 KMN Miklavž TBS team24 8 16
4 MNK Kix Ajdovščina 8 10
5 KMN Meteorplast 8 10
6 ŠD Extrem 8 9
7 Futsal klub Kebelj 8 6
8 Dlan Logatec 8 1

STRELCI
1. Gal Škulj 16
2. Nik Smrkolj 12
3. Matjaž Trkman 9
4. Bojan Klemenčič 8
Luka Kolar Robnik 8
Patrick Kolar Robnik 8
Janez Močnik Guna 8
Matic Ratej 8
9. Ismar Dedić 7
Kevin Strnad 7
Alen Blatnik 7
Tim Lipovšek 7
13. Anej Batistič 6
Matjaž Švajncer 6
Blaž Juvan 6
16. Blaž Gorinšek 5
Matej Koren 5
Uroš Kotnik 5
Jure Berzelak 5
Kristian Škerget 5

DELI NA