12. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT |  26.10.2019 ob 11.00

Koper

4 : 0

Sij Acroni Jesenice

Sodniki: Radovanović Blažo (glavni sodnik), Žitko Jure (1. pomoč), Panić Nemanja (2. pomoč)
Delegat: Tomljanović Davor
Št. gledalcev: 40
Koper
12 Denis Zulić V
6 Rene Hrvatin
7 Riad Silajdžić K
8 Tim Jurman
9 Taj Viler
10 Žan Žabkar
14 Jan Kalšek
17 Ijan Ukovič
18 Emar Redžić
19 Matjaž Veber
21 Lucas Mačak


Rezervni igralci
1 Miloš Medić V
4 Gal Kirjaković
11 Nikolas Kefert
72 Luka Žavbi
92 Thomas Zadkovič
93 Maj Žigart
99 Luka Tunanović

Sij Acroni Jesenice
1 Igor Mladenović V
3 David Mladenović
4 Rian Bešić Pajić
5 Diego Gorgiev
7 Ognjen Gigović
8 Tristan Bogataj
11 Luka Komljenovič
14 Anže Brajič K
16 Niki Mulej
19 Matej Zec
20 Aleksander Bogataj


Rezervni igralci
12 Denis Pašagić V
9 Luka Dovžan Karahodžić
17 Domen Čarman
18 Anes Osmančević

Trener
Davor Klarica

Trener
Maksud Džamastagič

Sodnik
Blažo Radovanović

Zadetki
Lucas Mačak 1 : 0 36'
Riad Silajdžić 2 : 0 53'
Lucas Mačak 3 : 0 69'
Lucas Mačak 4 : 0 70'

Dogodki
Menjava Žavbi /  Ukovič 36'
Menjava Kefert /  Jurman 36'
Menjava Žigart /  Redžić 36'
Menjava Zadkovič /  Veber 45'
Menjava Tunanović /  Viler 57'
Menjava Čarman /  Brajič 60'
Menjava Pašagić /  Mladenović 65'

12. krog
Koper 4 : 0 Sij Acroni Jesenice
Krka 5 : 0 Jadran Železničar
Bravo Publikum 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Triglav Kranj 0 : 1 Domžale
Jadran Dekani 2 : 2 Gorica
Brinje Grosuplje 2 : 0 Interblock
Kalcer Radomlje 0 : 3 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Koper 16 42
2 Krka 16 41
3 Olimpija Ljubljana 16 37
4 Domžale 16 35
5 Bravo Publikum 16 34
6 Brinje Grosuplje 16 29
7 Ilirija Extra-Lux 16 24
8 Gorica 16 24
9 Jadran Železničar 16 14
10 Jadran Dekani 16 12
11 Sij Acroni Jesenice 16 11
12 Triglav Kranj 16 10
13 Kalcer Radomlje 16 7
14 Interblock 16 1

STRELCI
1. Lucas Mačak 18
2. Aleks Ristić 15
3. Tilen Kovačič 13
Tian Kujović 13
5. Lan Hribar 11
Mark Šerbec 11
7. Patrik Katič 10
Nejc Velepič 10
Jakob Pečjak 10
10. Tin Štricelj 9
11. Jaša Drobnjak 8
Luka Majić 8
Jon Švigelj 8
Beno Selan 8
15. Kristijan Bandur 7
Tim Jurman 7
Jaka Cerk 7
18. Taj Krupić 6
Edmond Imeraj 6
Dejan Jelić 6

DELI NA