29. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  09.05.2020 ob 17.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Rogaška

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško
P
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob
P
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
N
Koper 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška
P
Koper 3 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Z
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 3 0 1 14
Rogaška 4 1 0 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 1 0 1 3
Rogaška 2 1 0 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 11
Rogaška 2 0 0 2 3



Vse medsebojne tekme

18/19  18.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.03.2019, ob 15.00  Drava Ptuj - Rogaška 0:3  (0:2) 
18/19  3.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 19.08.2018, ob 17.00  Rogaška - Drava Ptuj 1:7  (0:4) 
17/18  24.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 21.04.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Rogaška 3:0  (1:0) 
17/18  9.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 30.09.2017, ob 15.30  Rogaška - Drava Ptuj 2:4  (1:2) 

29. krog
Koper  :  Fužinar Vzajemci
Vitanest Bilje  :  Kalcer Radomlje
Roltek Dob  :  Krško
Koroška Dravograd  :  Jadran Dekani
Beltinci Klima Tratnjek  :  Krka
Drava Dakinda Ptuj  :  Rogaška
Nafta 1903  :  Gorica
Brežice Terme Čatež  :  Brda

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA