29. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  09.05.2020 ob 17.00

Vitanest Bilje

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
Z
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
Z
Roltek Dob 1 : 2 Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 1 : 0 Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
P
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Z
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 3 2 0 1 7
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 1 1 0 0 5
Kalcer Radomlje 1 0 0 1 2
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 2 1 0 1 2
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 7



Vse medsebojne tekme

19/20  14.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 19.10.2019, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Vitanest Bilje 1:2  (1:1) 
18/19  28.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 15.05.2019, ob 17.00  Vitanest Bilje - Kalcer Radomlje 5:2  (1:2) 
18/19  13.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 31.10.2018, ob 14.00  Kalcer Radomlje - Vitanest Bilje 6:0  (1:0) 

29. krog
Vitanest Bilje  :  Kalcer Radomlje
Roltek Dob  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Rogaška
Koper  :  Fužinar Vzajemci
Koroška Dravograd  :  Jadran Dekani
Beltinci Klima Tratnjek  :  Krka
Brežice Terme Čatež  :  Brda
Nafta 1903  :  Gorica

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA