28. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  02.05.2020 ob 17.00

Brda

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
P
Brda 0 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Nafta 1903 2 : 2 Brda
P
Brda 0 : 1 Gorica
P
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
P
Krka 3 : 1 Brda
Nafta 1903
Z
Gorica 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Brda
P
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Jadran Dekani
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 5 0 2 3 5
ND Lendava 1903 5 3 2 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 2 0 1 1 1
ND Lendava 1903 2 1 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 3 0 1 2 4
ND Lendava 1903 3 2 1 0 8



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Lendava, Športni park Lendava, 12.10.2019, ob 15.30  Nafta 1903 - Brda 2:2  (2:0) 
18/19  18.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 10.03.2019, ob 15.00  Brda - Nafta 1903 1:1  (0:0) 
18/19  3.krog  Lendava, Športni park Lendava, 18.08.2018, ob 17.00  Nafta 1903 - Brda 3:2  (0:1) 
17/18  29.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 19.05.2018, ob 15.30  Brda - Nafta 1903 0:1  (0:0) 
17/18  14.krog  Lendava, Športni park Lendava, 04.11.2017, ob 14.00  Nafta 1903 - Brda 3:0  (0:0) 

28. krog
Kalcer Radomlje  :  Gorica
Brda  :  Nafta 1903
Jadran Dekani  :  Beltinci Klima Tratnjek
Fužinar Vzajemci  :  Koroška Dravograd
Rogaška  :  Koper
Krško  :  Drava Dakinda Ptuj
Vitanest Bilje  :  Roltek Dob
Brežice Terme Čatež  :  Krka

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA