26. krog |  Dob, Športni park Dob |  19.04.2020 ob 17.00

Roltek Dob

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Krško 1 : 3 Roltek Dob
P
Roltek Dob 1 : 2 Vitanest Bilje
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
P
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob
N
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Drava Dakinda Ptuj
P
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško
P
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob
P
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 11 5 0 6 17
NK Drava Dakinda Ptuj 11 6 0 5 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 2 0 2 7
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 7 3 0 4 10
NK Drava Dakinda Ptuj 7 4 0 3 12



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.10.2019, ob 15.30  Drava Dakinda Ptuj - Roltek Dob 3:1  (0:0) 
18/19  19.krog  Dob, Športni park Dob, 16.03.2019, ob 15.00  Roltek Dob - Drava Dakinda Ptuj 0:1  (0:0) 
18/19  4.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 25.08.2018, ob 17.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (0:0) 
17/18  21.krog  Dob, Športni park Dob, 31.03.2018, ob 16.00  Roltek Dob - Drava Ptuj 1:2  (0:1) 
17/18  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.09.2017, ob 16.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:0  (0:0) 
16/17  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 22.04.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (0:0) 
16/17  18.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 26.03.2017, ob 15.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (1:1) 
16/17  9.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 01.10.2016, ob 15.30  Roltek Dob - Drava Ptuj 4:2  (2:1) 
15/16  23.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.04.2016, ob 17.00  - 3:2  (1:0) 
15/16  16.krog  Ptuj, Mestni štadion Ptuj, 21.11.2015, ob 14.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  7.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 19.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 

26. krog
Kalcer Radomlje  :  Brda
Krka  :  Gorica
Jadran Dekani  :  Nafta 1903
Fužinar Vzajemci  :  Brežice Terme Čatež
Rogaška  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krško  :  Koroška Dravograd
Vitanest Bilje  :  Koper
Roltek Dob  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA