26. krog |  Dob, Športni park Dob |  19.04.2020 ob 17.00

Roltek Dob

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
P
Roltek Dob 0 : 1 Krka
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Z
Krško 1 : 3 Roltek Dob
Drava Dakinda Ptuj
Z
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
P
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 11 5 0 6 17
NK Drava Dakinda Ptuj 11 6 0 5 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 2 0 2 7
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 7 3 0 4 10
NK Drava Dakinda Ptuj 7 4 0 3 12



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.10.2019, ob 15.30  Drava Dakinda Ptuj - Roltek Dob 3:1  (0:0) 
18/19  19.krog  Dob, Športni park Dob, 16.03.2019, ob 15.00  Roltek Dob - Drava Dakinda Ptuj 0:1  (0:0) 
18/19  4.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 25.08.2018, ob 17.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (0:0) 
17/18  21.krog  Dob, Športni park Dob, 31.03.2018, ob 16.00  Roltek Dob - Drava Ptuj 1:2  (0:1) 
17/18  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.09.2017, ob 16.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:0  (0:0) 
16/17  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 22.04.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (0:0) 
16/17  18.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 26.03.2017, ob 15.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (1:1) 
16/17  9.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 01.10.2016, ob 15.30  Roltek Dob - Drava Ptuj 4:2  (2:1) 
15/16  23.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.04.2016, ob 17.00  - 3:2  (1:0) 
15/16  16.krog  Ptuj, Mestni štadion Ptuj, 21.11.2015, ob 14.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  7.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 19.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 

26. krog
Kalcer Radomlje  :  Brda
Krka  :  Gorica
Jadran Dekani  :  Nafta 1903
Fužinar Vzajemci  :  Brežice Terme Čatež
Rogaška  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krško  :  Koroška Dravograd
Vitanest Bilje  :  Koper
Roltek Dob  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 18 40
2 Gorica 18 38
3 Kalcer Radomlje 18 36
4 Nafta 1903 18 34
5 Fužinar Vzajemci 18 33
6 Krško 18 30
7 Vitanest Bilje 18 28
8 Krka 18 27
9 Jadran Dekani 18 23
10 Roltek Dob 17 22
11 Drava Dakinda Ptuj 17 20
12 Beltinci Klima Tratnjek 18 19
13 Brežice Terme Čatež 17 12
14 Brda 16 11
15 Rogaška 17 11
16 Koroška Dravograd 18 9

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 13
Jaka Bizjak 13
4. Sacha Varga 11
5. Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
8. Tadej Trdina 8
Edi Baša 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
12. Etien Velikonja 7
Luka Stepančič 7
Peter Kogelnik 7
15. Matic Marcius 6
Vedran Vinko 6
Denis Petrovič 6
Žan Nikolić 6
Kristijan Šipek 6
Nejc Pečnik 6

DELI NA