26. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  19.04.2020 ob 17.00

Kalcer Radomlje

  :  

Brda

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
P
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Z
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Brda
P
Brda 0 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Nafta 1903 2 : 2 Brda
P
Brda 0 : 1 Gorica
P
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
P
Krka 3 : 1 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 3 1 1 10
Brda 5 1 1 3 5
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 4
Brda 2 1 0 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 2 1 0 6
Brda 3 0 1 2 1



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 29.09.2019, ob 15.30  Brda - Kalcer Radomlje 0:3  (0:1) 
18/19  21.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 31.03.2019, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Brda 1:2  (0:2) 
18/19  6.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 09.09.2018, ob 16.30  Brda - Kalcer Radomlje 1:3  (1:2) 
17/18  26.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 29.04.2018, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Brda 3:2  (2:2) 
17/18  11.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 15.10.2017, ob 15.30  Brda - Kalcer Radomlje 0:0  (0:0) 

26. krog
Kalcer Radomlje  :  Brda
Krka  :  Gorica
Jadran Dekani  :  Nafta 1903
Fužinar Vzajemci  :  Brežice Terme Čatež
Rogaška  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krško  :  Koroška Dravograd
Vitanest Bilje  :  Koper
Roltek Dob  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA