25. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  11.04.2020 ob 16.30

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Gorica 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
Z
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško
P
Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 8 2 1 5 10
Kalcer Radomlje 8 5 1 2 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 4
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 4
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 0 1 4 6
Kalcer Radomlje 5 4 1 0 12



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 25.09.2019, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Drava Dakinda Ptuj 3:2  (2:2) 
18/19  23.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2019, ob 16.30  Kalcer Radomlje - Drava Dakinda Ptuj 3:1  (3:1) 
18/19  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.09.2018, ob 16.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 0:2  (0:0) 
17/18  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 2:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 03.09.2017, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Drava Ptuj 3:2  (2:0) 
15/16  27.krog  Radomlje, Športni park, 21.05.2016, ob 17.00  - 3:1  (2:1) 
15/16  17.krog  Radomlje, Športni park, 12.03.2016, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  8.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (0:1) 

25. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Kalcer Radomlje
Koper  :  Roltek Dob
Koroška Dravograd  :  Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Krško
Brežice Terme Čatež  :  Rogaška
Nafta 1903  :  Fužinar Vzajemci
Gorica  :  Jadran Dekani
Brda  :  Krka

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA