24. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  05.04.2020 ob 16.30

Rogaška

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
P
Koper 3 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Z
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Brda
P
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Jadran Dekani
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 5 0 0 5 2
ND Lendava 1903 5 5 0 0 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 0 0 2 0
ND Lendava 1903 2 2 0 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 0 0 3 2
ND Lendava 1903 3 3 0 0 10



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Lendava, Športni park Lendava, 21.09.2019, ob 16.00  Nafta 1903 - Rogaška 4:1  (3:0) 
18/19  26.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 04.05.2019, ob 17.00  Rogaška - Nafta 1903 0:4  (0:3) 
18/19  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2018, ob 15.30  Nafta 1903 - Rogaška 2:0  (0:0) 
17/18  25.krog  Lendava, Športni park Lendava, 25.04.2018, ob 19.00  Nafta 1903 - Rogaška 4:1  (1:1) 
17/18  10.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 07.10.2017, ob 15.30  Rogaška - Nafta 1903 0:1  (0:1) 

24. krog
Gorica  :  Fužinar Vzajemci
Vitanest Bilje  :  Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani  :  Brda
Roltek Dob  :  Koroška Dravograd
Kalcer Radomlje  :  Krka
Krško  :  Brežice Terme Čatež
Rogaška  :  Nafta 1903
Drava Dakinda Ptuj  :  Koper

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA