24. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  05.04.2020 ob 16.30

Kalcer Radomlje

  :  

Krka

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
P
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Z
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Krka
Z
Krka 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
N
Krka 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Z
Krka 3 : 2 Nafta 1903
P
Gorica 3 : 0 Krka
Z
Krka 3 : 1 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 8 3 3 2 12
Krka 8 2 3 3 12
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 4 1 3 0 5
Krka 4 0 3 1 4
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 4 2 0 2 7
Krka 4 2 0 2 8



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 21.09.2019, ob 16.00  Krka - Kalcer Radomlje 1:3  (0:1) 
18/19  17.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 24.11.2018, ob 13.00  Krka - Kalcer Radomlje 2:3  (1:1) 
18/19  2.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 11.08.2018, ob 17.30  Kalcer Radomlje - Krka 1:1  (0:0) 
17/18  30.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 26.05.2018, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Krka 1:1  (1:0) 
17/18  15.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 11.11.2017, ob 14.00  Krka - Kalcer Radomlje 2:1  (1:0) 
12/13  20.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 17.04.2013, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
12/13  18.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 30.03.2013, ob 15.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  9.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 29.09.2012, ob 16.00  - 1:1  (0:0) 

24. krog
Kalcer Radomlje  :  Krka
Jadran Dekani  :  Brda
Rogaška  :  Nafta 1903
Krško  :  Brežice Terme Čatež
Vitanest Bilje  :  Beltinci Klima Tratnjek
Roltek Dob  :  Koroška Dravograd
Drava Dakinda Ptuj  :  Koper
Gorica  :  Fužinar Vzajemci

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA