22. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  22.03.2020 ob 15.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško
P
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob
P
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
N
Koper 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Jadran Dekani
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
N
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 3 Vitanest Bilje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 3 0 0 7
ND Beltinci 3 0 0 3 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 1 1 0 0 1
ND Beltinci 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 6
ND Beltinci 2 0 0 2 1



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 07.09.2019, ob 16.30  Beltinci Klima Tratnjek - Drava Dakinda Ptuj 0:2  (0:1) 
18/19  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 04.05.2019, ob 17.00  Drava Dakinda Ptuj - Beltinci 1:0  (0:0) 
18/19  11.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 14.10.2018, ob 13.00  Beltinci - Drava Ptuj 1:4  (0:1) 

22. krog
Koper  :  Koroška Dravograd
Vitanest Bilje  :  Nafta 1903
Roltek Dob  :  Brežice Terme Čatež
Kalcer Radomlje  :  Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci  :  Krka
Krško  :  Gorica
Rogaška  :  Brda
Drava Dakinda Ptuj  :  Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA