20. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  08.03.2020 ob 15.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško
P
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob
P
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Nafta 1903
Z
Gorica 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Brda
P
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Jadran Dekani
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 2 1 2 8
ND Lendava 1903 5 2 1 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 5
ND Lendava 1903 2 0 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 1 2 3
ND Lendava 1903 3 2 1 0 7



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 24.08.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (2:1) 
18/19  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.03.2019, ob 14.00  Drava Ptuj - Nafta 1903 2:0  (2:0) 
18/19  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.09.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.04.2018, ob 13.15  Drava Ptuj - Nafta 1903 3:1  (0:0) 
17/18  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Drava Ptuj 4:1  (1:0) 

20. krog
Kalcer Radomlje  :  Fužinar Vzajemci
Rogaška  :  Jadran Dekani
Krško  :  Krka
Vitanest Bilje  :  Brda
Roltek Dob  :  Gorica
Drava Dakinda Ptuj  :  Nafta 1903
Koper  :  Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd  :  Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA