14. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  20.10.2019 ob 15.00

Brda

0 : 1

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Todorović Nedeljko (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Bole Stojan
Št. gledalcev: 100
Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer
6 David Frelih
9 Kris Jogan
11 Rok Bužinel
13 Denis Jazbar K
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
19 Jani Curk
20 Admir Musić
23 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
7 Demirel Jusufagić
8 Matic Perše
10 Jan Humar
18 Amadej Marinič
21 Jure Bužinel

Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
4 Matija Soldo
5 Vinko Brumen K
6 Marko Perković
9 Luka Duvnjak
10 Luka Filip
11 Niko Adamič
14 Robert Drugovič
15 Filip Soldo
23 Matic Predanič
55 Tin Martić


Rezervni igralci
77 Jan Ašič V
7 Ivan Modrić
19 Marko Ferić
39 Jaka Hervol
93 Primož Vidmar

Trener
Vlado Badžim

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Marko Perković 0 : 1 29'

Dogodki
Luka Filip 45'
Menjava Marinič /  Golob 46'
Amadej Marinič 59'
Menjava Humar /  Bužinel 60'
Menjava Bužinel /  Musić 60'
Menjava Vidmar /  Adamič 75'
Menjava Ferić /  Duvnjak 77'
Kris Jogan 84'
Menjava Hervol /  Soldo 85'
Uroš Celcer 86'

14. krog
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
Krško 1 : 3 Roltek Dob
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Koper
Jadran Dekani 5 : 1 Koroška Dravograd
Krka 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Gorica 1 : 3 Nafta 1903
Brda 0 : 1 Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA