13. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  12.10.2019 ob 15.30

Krka

0 : 0

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Kokolj Andrej
Št. gledalcev: 150
Krka
22 Toni Šušković V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
9 Žiga Kastrevec
10 Luka Pavič
11 David Škrbec
23 Luka Kambič
28 Dohyun Kim
44 Luka Vešner Tičić
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
31 Ožbej Kisovec V
18 Gal Schweiger
19 Sandro Kižlin
20 Marko Huč
21 Žak Vranešič
24 Darko Hrka
25 Ivan Mikrut

Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
4 Matija Soldo
6 Marko Perković
9 Luka Duvnjak
10 Luka Filip
14 Robert Drugovič
15 Filip Soldo
23 Matic Predanič
24 Petar Dodig
25 Marko Felja K
55 Tin Martić


Rezervni igralci
77 Jan Ašič V
2 Agon Pajaziti
11 Niko Adamič
19 Marko Ferić
20 Vlaho Veneti
39 Jaka Hervol
93 Primož Vidmar

Trener
Zoran Zeljković

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Alen Bubek

Zadetki

Dogodki
Marko Perković 19'
Luka Duvnjak 55'
Matej Potokar 60'
Tin Martić 64'
Menjava Kižlin /  Vešner Tičić 67'
Dohyun Kim 70'
Menjava Veneti /  Duvnjak 73'
Menjava Huč /  Potokar 80'
Menjava Adamič /  Drugovič 80'
Vlaho Veneti 85'
Žiga Kastrevec 87'
Marko Felja 87'
Menjava Pajaziti /  Soldo 89'
Matija Soldo 93'

13. krog
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 2 : 2 Brda
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci
Koper 3 : 0 Rogaška
Roltek Dob 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 12 10
14 Rogaška 13 10
15 Koroška Dravograd 14 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA