13. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  12.10.2019 ob 15.30

Nafta 1903

2 : 2

Brda

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Novarlič Zoran
Št. gledalcev: 300
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič
18 Vedran Vinko K
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
37 Mihael Rebernik


Rezervni igralci
12 Bojan Cigut V
8 Dominik Drk
11 Alen Ploj
27 Dániel Szökrönyös
33 Leon Šeruga
40 György Kamarás
50 Tadej Pirtovšek

Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer
5 Marko Rojc
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
13 Denis Jazbar K
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
19 Jani Curk
20 Admir Musić
23 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
6 David Frelih
7 Demirel Jusufagić
8 Matic Perše
21 Jure Bužinel

Trener
Anže Stegne

Trener
Vlado Badžim

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Roland Paku 1 : 0 6'
Mihael Rebernik 2 : 0 43'
Uroš Celcer (11m) 2 : 1 69'
Admir Musić 2 : 2 89'

Dogodki
Roland Paku 20'
Marko Malešević 26'
Marko Rojc 59'
Menjava Perše /  Golob 63'
Menjava Bužinel /  Bužinel 63'
Menjava Szökrönyös /  Oštrek 65'
Florijan Raduha 69'
Marko Rojc 72'
Menjava Frelih /  Jalinous 74'
Menjava Kamarás /  Bizjak 74'
Vedran Vinko 87'
Menjava Šeruga /  Novinič 88'
György Kamarás 92'

13. krog
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 2 : 2 Brda
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci
Koper 3 : 0 Rogaška
Roltek Dob 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 12 10
14 Rogaška 13 10
15 Koroška Dravograd 14 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA