13. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  13.10.2019 ob 15.30  | Prenos: Stream nzs.si

Drava Dakinda Ptuj

0 : 0

Krško

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 120
Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
4 Medin Bajrami
6 Jan Novak
7 Matic Marcius
9 Nermin Haljeta
10 Niko Vajda
11 Lovro Grajfoner
16 Igor Prahić
20 Jasmin Dedić


Rezervni igralci
32 Žan Hrastnik V
13 Petar Turković
14 Aaron Kačinari
15 Roy Rudonja
17 Marcel Kene
19 Sebastjan Šlak
22 Fran Šlamberger

Krško
1 Marko Zalokar K V
5 Emerick Christophe Eckert
7 Ester Sokler
10 Lovre Čirjak
14 Luka Dadić
20 Tilen Mlinar
21 Žan Florjanc
23 Luka Anković
33 Tomaž Zakrajšek
93 Zvonko Pamić
99 David Žabec


Rezervni igralci
12 Zlatko Šolčić V
3 Luka Redek
4 Žiga Jurečič
13 David Fortuna
22 Vice Kendeš
28 Ian Regvar

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Iztok Kapušin

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki

Dogodki
Lovro Grajfoner 21'
Igor Prahić 22'
Luka Anković 26'
Jasmin Dedić 45'
Menjava Kačinari /  Vajda 60'
Tilen Mlinar 60'
Menjava Regvar /  Anković 65'
Ester Sokler 69'
Menjava Turković /  Grajfoner 73'
Menjava Jurečič /  Pamić 75'
Menjava Kendeš /  Sokler 84'
Tomaž Zakrajšek 89'
Nermin Haljeta 89'
Darjan Curanović 93'

13. krog
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 2 : 2 Brda
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci
Koper 3 : 0 Rogaška
Roltek Dob 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 12 10
14 Rogaška 13 10
15 Koroška Dravograd 14 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Jaka Bizjak 9
Žan Medved 9
4. Anže Pišek 8
Sacha Varga 8
Bede Amarachi Osuji 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
9. Luka Volarič 7
Etien Velikonja 7
Luka Stepančič 7
Tadej Trdina 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Nejc Pečnik 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Stjepan Oštrek 5
Mihael Rebernik 5
20. Vedran Vinko 4

DELI NA