17. krog |   | 

Gažon Obala

  :  

ŽNK Radomlje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gažon Obala
P
Gažon Obala 1 : 4 ŽNK Krim RollJet
Z
Fužinar 0 : 3 Gažon Obala
ŽNK Radomlje
P
ŽNK Olimpija 2 : 1 ŽNK Radomlje
Z
ŽNK Radomlje 5 : 0 ŽNK Cerklje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gažon 12 0 0 12 3
ŽNK Radomlje 12 12 0 0 53
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gažon 6 0 0 6 1
ŽNK Radomlje 6 6 0 0 24
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gažon 6 0 0 6 2
ŽNK Radomlje 6 6 0 0 29



Vse medsebojne tekme

DU13Z1819  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 25.05.2019, ob 14.00  ŽNK Radomlje - Gažon Obala 4:0  (2:0) 
DU13Z1819  12.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 27.04.2019, ob 11.00  ŽNK Radomlje - Gažon Obala 9:1  (4:0) 
DU13Z1819  8.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 20.10.2018, ob 15.00  ŽNK Radomlje - Gažon Obala 1:0  (1:0) 
DU15Z1819  6.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 17.03.2019, ob 11.00  ŽNK Radomlje - Gažon Obala 1:0  (1:0) 
DU13Z1819  4.krog  Koper, Igrišče Gažon, 22.09.2018, ob 16.00  ŽNK Radomlje - Gažon Obala 7:0  (3:0) 
DU15Z1819  1.krog  Koper, Igrišče Gažon, 02.09.2018, ob 10.00  Gažon Obala - ŽNK Radomlje 0:1  (0:0) 
DU13Z1718  16.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 26.05.2018, ob 17.00  Gažon Obala - ŽNK Radomlje 0:3  (0:2) 
DU13Z1718  12.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.04.2018, ob 12.00  Gažon Obala - ŽNK Radomlje 0:5  (0:1) 
DU15Z1718  10.krog  Koper, Igrišče Gažon, 23.05.2018, ob 19.00  Gažon Obala - ŽNK Radomlje 1:5  (1:2) 
DU13Z1718  8.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 11.11.2017, ob 14.30  Gažon Obala - ŽNK Radomlje 0:4  (0:0) 
DU15Z1718  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.11.2017, ob 11.00  ŽNK Radomlje - Gažon Obala 7:1  (2:0) 
DU13Z1718  4.krog  Koper, Igrišče Gažon, 30.09.2017, ob 13.00  Gažon Obala - ŽNK Radomlje 0:6  (0:3) 

17. krog
Renče  :  ŽNK Olimpija
Gažon Obala  :  ŽNK Radomlje
ŽNK MB Tabor  :  ŽNK Pomurje Beltinci
ŽNK Krim RollJet  :  Fužinar

LESTVICA
1 ŽNK Pomurje Beltinci 2 6
2 ŽNK Radomlje 2 3
3 ŽNK Krim RollJet 1 3
4 ŽNK Olimpija 1 3
5 Gažon Obala 2 3
6 Renče 2 3
7 ŽNK MB Tabor 0 0
8 Fužinar 2 0
9 ŽNK Cerklje 2 0

STRELCI
1. Živa Rakovec 4
2. Tinkara Testen 2
Tara Knego 2
Ana Gerjolj 2
Sara Ljubič 2
Zala Lucija Balažic 2
Vita Dodič 2
8. Ajda Zajc 1
Katjuša Kern 1
Nea Podbevšek 1
Sara Delić 1
Anja Lukežič 1
Taja Sulič 1
Teja Tkalec 1
Zala Pia Štefanič 1
Pia Repnik 1
Zala Lesjak 1
Varja Špiler 1

DELI NA