12. krog |   | 

ŽNK Olimpija

  :  

ŽNK Pomurje Beltinci

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Olimpija
Z
ŽNK Olimpija 2 : 1 ŽNK Radomlje
ŽNK Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Cerklje 1 : 2 ŽNK Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Pomurje Beltinci 5 : 0 Renče


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 23 5 2 16 20
ŽNK Pomurje Beltinci 23 16 2 5 111
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 14 2 2 10 10
ŽNK Pomurje Beltinci 14 10 2 2 50
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 9 3 0 6 10
ŽNK Pomurje Beltinci 9 6 0 3 61



Vse medsebojne tekme

SZNL1819  21.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 26.05.2019, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Olimpija Ljubljana 2:1  (0:1) 
DU13V1819  14.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr., 11.05.2019, ob 11.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:1  (0:0) 
DU171819  12.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 16.03.2019, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:11  (0:6) 
DU13V1819  10.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.04.2019, ob 15.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:2  (0:0) 
SZNL1819  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 31.10.2018, ob 13.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:1  (0:0) 
DU13V1819  6.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr., 06.10.2018, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Pomurje Beltinci 0:3  (0:1) 
DU171819  3.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 08.09.2018, ob 11.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Olimpija Ljubljana 9:0  (4:0) 
DU13V1819  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 08.09.2018, ob 12.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Pomurje Beltinci 0:0  (0:0) 
ZPOKAL1819  2.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 17.04.2019, ob 16.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:3  (0:2) 
SZNL1819  1.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 19.08.2018, ob 11.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Olimpija Ljubljana 3:2  (1:1) 
SZNL1718  20.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 20.05.2018, ob 17.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 3:1  (0:1) 
DU171718  13.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 23.05.2018, ob 17.45  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:13  (0:3) 
SZNL1718  12.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 11.03.2018, ob 15.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Teleing GMT Beltinci 1:0  (0:0) 
DU171718  4.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 23.09.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Olimpija Ljubljana 29:0  (17:0) 
ZPOKAL1718  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 25.04.2018, ob 17.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 3:5  (0:1) 
SZNL1718  3.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 10.09.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:3  (0:1) 
1.ŽNL 16/17  21.krog  Bakovci, Šrc, 28.05.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Olimpija Ljubljana 2:3  (1:0) 
1.ŽNL 16/17  15.krog  Bežigrad, Jama-umetna trava, 23.04.2017, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Teleing GMT Beltinci 1:3  (0:2) 
1.ŽNL 16/17  6.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 16.10.2016, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:1  (0:0) 
ŽPOKAL 16/17  3.krog  Bežigrad, Jama-umetna trava, 12.03.2017, ob 14.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:3  (0:0) 
1.ŽNL 15/16  21.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 29.05.2016, ob 11.00  - 6:0  (3:0) 
1.ŽNL 15/16  10.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 15.11.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:2) 
1.ŽNL 15/16  1.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 23.08.2015, ob 11.00  - 10:0  (7:0) 

12. krog
ŽNK Olimpija  :  ŽNK Pomurje Beltinci
ŽNK Cerklje  :  Fužinar
Renče  :  ŽNK Krim RollJet
Gažon Obala  :  ŽNK MB Tabor

LESTVICA
1 ŽNK Pomurje Beltinci 2 6
2 ŽNK Radomlje 2 3
3 ŽNK Krim RollJet 1 3
4 ŽNK Olimpija 1 3
5 Gažon Obala 2 3
6 Renče 2 3
7 ŽNK MB Tabor 0 0
8 Fužinar 2 0
9 ŽNK Cerklje 2 0

STRELCI
1. Živa Rakovec 4
2. Tinkara Testen 2
Tara Knego 2
Ana Gerjolj 2
Sara Ljubič 2
Zala Lucija Balažic 2
Vita Dodič 2
8. Ajda Zajc 1
Katjuša Kern 1
Nea Podbevšek 1
Sara Delić 1
Anja Lukežič 1
Taja Sulič 1
Teja Tkalec 1
Zala Pia Štefanič 1
Pia Repnik 1
Zala Lesjak 1
Varja Špiler 1

DELI NA