7. krog |  Koper, Igrišče Gažon |  20.10.2019 ob 11.00

Gažon Obala

  :  

ŽNK Olimpija

Sodniki: Radovanović Blažo (glavni sodnik), (1. pomoč), (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gažon Obala
P
ŽNK Cerklje 4 : 0 Gažon Obala
Z
Gažon Obala 2 : 0 Renče
Z
ŽNK MB Tabor 0 : 2 Gažon Obala
P
Gažon Obala 1 : 4 ŽNK Krim RollJet
Z
Fužinar 0 : 3 Gažon Obala
ŽNK Olimpija
Z
ŽNK Olimpija 4 : 0 ŽNK MB Tabor
P
ŽNK Krim RollJet 5 : 0 ŽNK Olimpija
P
ŽNK Pomurje Beltinci 10 : 0 ŽNK Olimpija
Z
ŽNK Olimpija 2 : 1 ŽNK Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gažon 9 8 1 0 21
ŽNK Olimpija Ljubljana 9 0 1 8 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gažon 7 6 1 0 15
ŽNK Olimpija Ljubljana 7 0 1 6 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gažon 2 2 0 0 6
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 0 0 2 1



Vse medsebojne tekme

DU13Z1920  4.krog  Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica, 21.09.2019, ob 10.30  Gažon Obala - ŽNK Olimpija 2:0  (1:0) 
DU13Z1718  16.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 26.05.2018, ob 15.30  Gažon Obala - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:1  (1:1) 
DU13Z1718  12.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.04.2018, ob 10.30  Gažon Obala - ŽNK Olimpija Ljubljana 3:0   
DU13Z1718  8.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 11.11.2017, ob 13.00  Gažon Obala - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:0  (1:0) 
DU13Z1718  4.krog  Koper, Igrišče Gažon, 30.09.2017, ob 11.30  Gažon Obala - ŽNK Olimpija Ljubljana 2:0  (2:0) 
DU13Z 16/17  14.krog  Gažon, 22.04.2017, ob 10.40  Gažon Obala - ŽNK Olimpija Ljubljana 2:0  (1:0) 
DU13Z 16/17  10.krog  Ajdovščina, Igrišče z UT, 01.04.2017, ob 10.40  Gažon Obala - ŽNK Olimpija Ljubljana 4:3  (4:1) 
DU13Z 16/17  7.krog  Gažon, Gažon, 22.10.2016, ob 10.40  ŽNK Olimpija Ljubljana - Gažon Obala 0:1  (0:1) 
DU13Z 16/17  3.krog  Ljubljana, Krim, 01.10.2016, ob 10.40  ŽNK Olimpija Ljubljana - Gažon Obala 1:5  (0:3) 

7. krog
Gažon Obala  :  ŽNK Olimpija
Renče  :  ŽNK Cerklje
ŽNK Krim RollJet  :  ŽNK Pomurje Beltinci
ŽNK MB Tabor  :  ŽNK Radomlje

LESTVICA
1 ŽNK Pomurje Beltinci 5 13
2 ŽNK Krim RollJet 4 12
3 Gažon Obala 5 9
4 ŽNK Cerklje 6 9
5 ŽNK Radomlje 4 7
6 ŽNK Olimpija 4 6
7 ŽNK MB Tabor 4 3
8 Renče 5 3
9 Fužinar 5 0

STRELCI
1. Noelle Vilčnik 6
Varja Špiler 6
Zala Omerza 6
Maša Osojnik 6
5. Tinkara Testen 5
Živa Rakovec 5
7. Zala Lucija Balažic 4
Katjuša Kern 4
9. Zala Pia Štefanič 3
Vita Dodič 3
Hana Serec 3
12. Nika Jurkovic 2
Vaneja Kalin 2
Ana Marija Kršljin Stojič 2
Sara Ljubič 2
Laura Šenk 2
Veronika Rovan 2
Tara Knego 2
Pia Repnik 2
Nea Podbevšek 2

DELI NA