7. krog |  Ljubljana, Igrišče Krim |  20.10.2019 ob 15.00

ŽNK Krim RollJet

  :  

ŽNK Pomurje Beltinci

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Krim RollJet
Z
Gažon Obala 1 : 4 ŽNK Krim RollJet
ŽNK Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Cerklje 1 : 2 ŽNK Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Pomurje Beltinci 5 : 0 Renče


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 34 6 3 25 51
ŽNK Pomurje Beltinci 34 25 3 6 173
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 15 2 1 12 20
ŽNK Pomurje Beltinci 15 12 1 2 74
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 19 4 2 13 31
ŽNK Pomurje Beltinci 19 13 2 4 99



Vse medsebojne tekme

DU171920  4.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 14.09.2019, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Pomurje Beltinci 2:1  (0:0) 
SZNL1920  4.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 15.09.2019, ob 11.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim RollJet 3:0  (0:0) 
SZNL1819  18.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 08.05.2019, ob 18.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:2  (0:1) 
DU13V1819  14.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr., 11.05.2019, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 1:4  (1:2) 
DU171819  13.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 20.04.2019, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 3:3  (2:2) 
DU13V1819  10.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.04.2019, ob 14.30  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 0:5  (0:2) 
SZNL1819  9.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 04.11.2018, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 10:0  (4:0) 
DU15V1819  9.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 12.05.2019, ob 14.30  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 2:2  (0:2) 
DU15V1819  6.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 07.04.2019, ob 16.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Pomurje Beltinci 2:2  (1:1) 
DU13V1819  6.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr., 06.10.2018, ob 10.30  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 0:5  (0:1) 
DU171819  4.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 15.09.2018, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Pomurje Beltinci 1:3  (0:1) 
DU15V1819  3.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 07.10.2018, ob 11.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 3:1  (2:0) 
ZPOKAL1819  3.krog  Celje, Arena Z'dežele, 30.05.2019, ob 15.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:5  (0:2) 
DU15F1819  3.krog  Igrišče Krim, 02.06.2019, ob 14.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:2  (1:2) 
SZNL1819  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 26.08.2018, ob 17.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Pomurje Beltinci 0:6  (0:2) 
DU13V1819  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 08.09.2018, ob 12.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 0:5  (0:2) 
SZNL1718  21.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 27.05.2018, ob 11.30  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 12:0  (8:0) 
SZNL1718  13.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.03.2018, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 7:0  (3:0) 
DU171718  10.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.11.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 8:2  (4:0) 
DU13Z 17/18 Finale  6.krog  Športni park Radomlje, 10.06.2018, ob 11.20  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Telemach GMT Beltinci 5:4  (0:1) 
SZNL1718  4.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 24.09.2017, ob 16.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Teleing GMT Beltinci 2:9  (0:3) 
DU171718  1.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 02.09.2017, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:7  (0:2) 
DU17 16/17  18.krog  Ljubljana, Krim, 03.06.2017, ob 11.00  ŽNK Krim - ŽNK Teleing GMT Beltinci 4:10  (0:1) 
1.ŽNL 16/17  11.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 20.11.2016, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim 10:0  (6:0) 
DU17 16/17  9.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 12.11.2016, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim 5:1  (0:0) 
1.ŽNL 16/17  2.krog  Ljubljana, Krim, 03.09.2016, ob 17.00  ŽNK Krim - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:9  (0:3) 
DU13Z 16/17 Finale  1.krog  Športni park Beltinci, 27.05.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT plave - ŽNK Krim 4:3  (1:3) 
DU15Z 16/17 Finale  1.krog  Mestni stadion Ajdovščina, 04.06.2017, ob 13.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim 3:0  (0:0) 
DU17 15/16  14.krog  Ljubljana, NK Krim, 23.03.2016, ob 16.30  - 1:3  (1:2) 
1.ŽNL 15/16  12.krog  Ljubljana, NK Krim, 20.03.2016, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
1.ŽNL 15/16  3.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 06.09.2015, ob 13.00  - 15:0  (7:0) 
DU17 15/16  3.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 06.09.2015, ob 11.00  - 7:0  (3:0) 
DU17 13/14  13.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 26.04.2014, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
DU17 13/14  4.krog  Ljubljana, NK Krim, 14.09.2013, ob 10.30  - 1:8  (1:5) 

7. krog
Gažon Obala  :  ŽNK Olimpija
Renče  :  ŽNK Cerklje
ŽNK MB Tabor  :  ŽNK Radomlje
ŽNK Krim RollJet  :  ŽNK Pomurje Beltinci

LESTVICA
1 ŽNK Pomurje Beltinci 2 6
2 ŽNK Radomlje 2 3
3 ŽNK Krim RollJet 1 3
4 ŽNK Olimpija 1 3
5 Gažon Obala 2 3
6 Renče 2 3
7 ŽNK MB Tabor 0 0
8 Fužinar 2 0
9 ŽNK Cerklje 2 0

STRELCI
1. Živa Rakovec 4
2. Tinkara Testen 2
Tara Knego 2
Ana Gerjolj 2
Sara Ljubič 2
Zala Lucija Balažic 2
Vita Dodič 2
8. Ajda Zajc 1
Katjuša Kern 1
Nea Podbevšek 1
Sara Delić 1
Anja Lukežič 1
Taja Sulič 1
Teja Tkalec 1
Zala Pia Štefanič 1
Pia Repnik 1
Zala Lesjak 1
Varja Špiler 1

DELI NA