6. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  13.10.2019 ob 11.00

ŽNK Radomlje

  :  

ŽNK Krim RollJet

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Radomlje
P
ŽNK Olimpija 2 : 1 ŽNK Radomlje
Z
ŽNK Radomlje 5 : 0 ŽNK Cerklje
ŽNK Krim RollJet
Z
Gažon Obala 1 : 4 ŽNK Krim RollJet


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 61 26 9 26 112
Krim RollJet 61 26 9 26 77
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 29 12 4 13 50
Krim RollJet 29 13 4 12 42
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 32 14 5 13 62
Krim RollJet 32 13 5 14 35



Vse medsebojne tekme

SZNL1920  3.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 08.09.2019, ob 16.30  ŽNK Krim RollJet - ŽNK Radomlje 3:2  (1:2) 
DU13Z1920  1.krog  Koper, Igrišče Gažon, 07.09.2019, ob 10.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 0:12  (0:6) 
SZNL1819  16.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 22.04.2019, ob 17.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 2:0  (1:0) 
SZNL1819  13.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 10.03.2019, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 1:2  (1:0) 
DU171819  11.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 13.03.2019, ob 17.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Krim Rolljet 5:0  (3:0) 
SZNL1819  6.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 14.10.2018, ob 11.00  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Krim Rolljet 2:2  (2:1) 
DU13F1819  3.krog  Igrišče Bratonci, 08.06.2019, ob 16.20  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 3:0  (0:0) 
DU171819  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 01.09.2018, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 2:1  (0:0) 
ZPOKAL1819  2.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 18.04.2019, ob 17.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 4:2  (3:1) 
DU15F1819  1.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 02.06.2019, ob 11.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Krim Rolljet 0:3  (0:1) 
SZNL1718  20.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 20.05.2018, ob 17.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 0:1  (0:1) 
DU171718  14.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 12.05.2018, ob 17.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 2:1  (0:1) 
SZNL1718  14.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.03.2018, ob 18.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 0:5  (0:2) 
DU13Z1718  13.krog  Renče, Igrišče Renče, 12.05.2018, ob 10.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 1:0  (0:0) 
DU13Z1718  9.krog  Koper, Igrišče Gažon, 14.04.2018, ob 10.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 1:0  (1:0) 
DU15Z1718  8.krog  Duplica, Športni park Virtus, Duplica, 22.04.2018, ob 11.30  ŽNK Radomlje - ŽNK Krim Rolljet 2:1  (1:1) 
SZNL1718  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 01.10.2017, ob 16.00  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Krim Rolljet 3:1  (1:0) 
DU171718  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 11.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Krim Rolljet 3:0  (0:0) 
DU13Z1718  5.krog  Renče, Igrišče Renče, 14.10.2017, ob 11.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 0:1  (0:0) 
DU15Z1718  3.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 08.10.2017, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 1:2  (1:1) 
DU13Z1718  1.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.05.2018, ob 10.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Radomlje 0:0  (0:0) 
DU17 16/17  17.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 27.05.2017, ob 12.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Krim 11:0  (8:0) 
1.ŽNL 16/17  10.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 13.11.2016, ob 14.00  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Krim 1:2  (0:0) 
DU17 16/17  8.krog  Ljubljana, Krim, 05.11.2016, ob 11.00  ŽNK Krim - ŽNK Radomlje 1:12  (0:8) 
1.ŽNL 16/17  1.krog  Krim, 28.08.2016, ob 17.00  ŽNK Krim - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 0:4  (0:3) 
DU17 15/16  19.krog  Ljubljana, NK Krim, 13.05.2016, ob 18.30  - 0:7  (0:2) 
1.ŽNL 15/16  11.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - um. trava, 22.11.2015, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
DU17 15/16  8.krog  Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 02.11.2015, ob 19.00  - 4:1  (1:0) 
DU13Z 15/16  8.krog  Ljubljana, NK Krim, 21.05.2016, ob 10.30  - 0:1  (0:0) 
DU15Z 15/16  8.krog  Ljubljana, NK Krim, 29.05.2016, ob 10.30  - 0:1  (0:0) 
DU15Z 15/16  6.krog  Velesovo, NC VELESOVO, 17.04.2016, ob 10.30  - 0:3  (0:2) 
DU13Z 15/16  6.krog  Velesovo, NC Velesovo, 23.04.2016, ob 11.05  - 1:1  (1:0) 
DU13Z 15/16  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 02.04.2016, ob 09.30  - 1:6  (1:4) 
DU15Z 15/16  4.krog  Radomlje, ŠP Radomlje, 25.10.2015, ob 10.30  - 2:0  (2:0) 
DU13Z 15/16  4.krog  Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 17.10.2015, ob 15.00  - 0:2  (0:1) 
DU15Z 15/16  2.krog  Velesovo, NC VELESOVO, 27.09.2015, ob 10.30  - 0:1  (0:0) 
1.ŽNL 15/16  2.krog  Ljubljana, Krim, 30.08.2015, ob 17.00  - 1:1  (1:1) 
DU13Z 15/16  2.krog  Športni park Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 19.09.2015, ob 11.05  - 2:0  (0:0) 
DU13Z 15/16  1.krog  Ljubljana, NK Krim, 12.09.2015, ob 10.30  - 0:1  (0:1) 
DU13Z 14/15  8.krog  Ljubljana, NK Krim, 30.05.2015, ob 10.00  - 0:5  (0:2) 
DU15Z 14/15  7.krog  Velenje, Umetna trava, 10.05.2015, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
DU13Z 14/15  6.krog  Jevnica, ŠRC Jevnica, 09.05.2015, ob 10.30  - 2:0  (1:0) 
DU15Z 14/15  4.krog  Radomlje, ŠP Radomlje, 19.10.2014, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
DU13Z 14/15  4.krog  velesovo, nc velesovo, 25.10.2014, ob 10.30  - 0:4  (0:1) 
DU15Z 14/15  2.krog  Jevnica, ŠRC Jevnica, 21.09.2014, ob 11.40  - 3:0  (2:0) 
DU13Z 14/15  2.krog  Radomlje, ŠP Radomlje, 27.09.2014, ob 9.30  - 4:1  (1:1) 
DU17 13/14  11.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2014, ob 17.00  - 3:1  (1:0) 
DU15Z 13/14  8.krog  Jevnica, šrc Jevnica, 18.05.2014, ob 11.05  - 0:0  (0:0) 
DU13Z 13/14  8.krog  Ljubljana, NK Krim, 24.05.2014, ob 11.40  - 1:0  (1:0) 
DU15Z 13/14  6.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 21.04.2014, ob 10.30  - 0:1  (0:1) 
DU13Z 13/14  6.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 26.04.2014, ob 11.05  - 1:0  (1:0) 
DU13Z 13/14  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 26.10.2013, ob 11.40  - 0:1  (0:1) 
DU15Z 13/14  3.krog  Ilirska Bistrica, Trnovo, 06.10.2013, ob 11.40  - 4:1  (1:0) 
DU17 13/14  2.krog  Ljubljana, NK Krim, 31.08.2013, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
DU13Z 13/14  2.krog  Velesovo, NC Velesovo, 28.09.2013, ob 11.05  - 0:4  (0:2) 
DU13Z 12/13  8.krog  Velesovo, NC Velesovo, 25.05.2013, ob 10.30  - 0:0  (0:0) 
DU13Z 12/13  6.krog  Ljubljana, Rakovnik, 20.04.2013, ob 14.55  - 3:0  (3:0) 
DU15Z 12/13  6.krog  Novo mesto, Portoval - umatna trava, 12.05.2013, ob 11.05  - 0:0  (0:0) 
DU13Z 12/13  4.krog  Velesovo, NC Velesovo, 20.10.2012, ob 10.30  - 0:2  (0:0) 
DU15Z 12/13  3.krog  Ilirska Bistrica, Trnovo, 07.10.2012, ob 11.05  - 1:2  (1:1) 
DU13Z 12/13  2.krog  Ljubljana, Krim, 29.09.2012, ob 15.25  - 0:0  (0:0) 

6. krog
ŽNK Olimpija  :  ŽNK MB Tabor
ŽNK Radomlje  :  ŽNK Krim RollJet
ŽNK Pomurje Beltinci  :  Fužinar
ŽNK Cerklje  :  Gažon Obala

LESTVICA
1 ŽNK Pomurje Beltinci 2 6
2 ŽNK Radomlje 2 3
3 ŽNK Krim RollJet 1 3
4 ŽNK Olimpija 1 3
5 Gažon Obala 2 3
6 Renče 2 3
7 ŽNK MB Tabor 0 0
8 Fužinar 2 0
9 ŽNK Cerklje 2 0

STRELCI
1. Živa Rakovec 4
2. Tinkara Testen 2
Tara Knego 2
Ana Gerjolj 2
Sara Ljubič 2
Zala Lucija Balažic 2
Vita Dodič 2
8. Ajda Zajc 1
Katjuša Kern 1
Nea Podbevšek 1
Sara Delić 1
Anja Lukežič 1
Taja Sulič 1
Teja Tkalec 1
Zala Pia Štefanič 1
Pia Repnik 1
Zala Lesjak 1
Varja Špiler 1

DELI NA