5. krog |  Ljubljana, Igrišče Krim |  06.10.2019 ob 15.30

ŽNK Krim RollJet

  :  

ŽNK Olimpija

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Krim RollJet
Z
Gažon Obala 1 : 4 ŽNK Krim RollJet
ŽNK Olimpija
Z
ŽNK Olimpija 2 : 1 ŽNK Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 29 18 0 11 130
ŽNK Olimpija Ljubljana 29 11 0 18 62
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 14 9 0 5 62
ŽNK Olimpija Ljubljana 14 5 0 9 20
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 15 9 0 6 68
ŽNK Olimpija Ljubljana 15 6 0 9 42



Vse medsebojne tekme

DU171920  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 24.08.2019, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija T.B. 3:0  (0:0) 
SZNL1819  17.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 25.04.2019, ob 16.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 3:1  (3:0) 
DU171819  16.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 18.05.2019, ob 12.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 3:0  (1:0) 
DU13V1819  15.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 25.05.2019, ob 12.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 6:0  (4:0) 
DU13V1819  11.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 27.04.2019, ob 16.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 11:0  (7:0) 
SZNL1819  10.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 11.11.2018, ob 14.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:4  (0:1) 
DU13V1819  7.krog  Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje, 20.10.2018, ob 17.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 6:0  (3:0) 
DU171819  7.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 27.10.2018, ob 15.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 0:2  (0:0) 
DU13V1819  3.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 22.09.2018, ob 12.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 5:0  (4:0) 
SZNL1819  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 4:5  (2:1) 
SZNL1718  19.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 13.05.2018, ob 17.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 9:0  (3:0) 
DU13Z1718  16.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 26.05.2018, ob 16.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 0:7  (0:4) 
DU171718  16.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 26.05.2018, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 7:0  (4:0) 
DU13Z1718  12.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.04.2018, ob 11.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 0:3   
SZNL1718  11.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 19.11.2017, ob 14.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:5  (0:2) 
DU13Z1718  8.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 11.11.2017, ob 14.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 0:9  (0:5) 
DU171718  7.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 14.10.2017, ob 16.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 0:9  (0:5) 
DU13Z1718  4.krog  Koper, Igrišče Gažon, 30.09.2017, ob 12.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 0:7  (0:5) 
ZPOKAL1718  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 06.09.2017, ob 17.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:3  (1:1) 
SZNL1718  2.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 03.09.2017, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 3:1  (1:0) 
1.ŽNL 16/17  16.krog  Ljubljana, Krim, 26.04.2017, ob 16.30  ŽNK Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:6  (1:3) 
DU13Z 16/17  15.krog  Ljubljana, Krim, 13.05.2017, ob 10.40  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim 0:10  (0:5) 
DU13Z 16/17  11.krog  Velesovo, NC Velesovo, 08.04.2017, ob 10.40  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim 0:10  (0:5) 
1.ŽNL 16/17  7.krog  Bežigrad, Jama-umetna trava, 23.10.2016, ob 16.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim 13:1  (5:0) 
DU13Z 16/17  6.krog  Velesovo, NC Velesovo, 15.10.2016, ob 12.30  ŽNK Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 16:1  (8:0) 
ŽPOKAL 16/17  2.krog  Bežigrad, Jama-umetna trava, 28.09.2016, ob 16.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim 5:2  (2:1) 
DU13Z 16/17  2.krog  Ajdovščina, Igrišče z UT, 17.09.2016, ob 12.00  ŽNK Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 3:0   
1.ŽNL 15/16  13.krog  Ljubljana, ŠC-jama Ljubljana, 28.03.2016, ob 11.00  - 5:1  (0:0) 
1.ŽNL 15/16  4.krog  Ljubljana, Krim, 09.09.2015, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 

5. krog
Gažon Obala  :  Renče
ŽNK MB Tabor  :  ŽNK Cerklje
Fužinar  :  ŽNK Radomlje
ŽNK Krim RollJet  :  ŽNK Olimpija

LESTVICA
1 ŽNK Pomurje Beltinci 2 6
2 ŽNK Radomlje 2 3
3 ŽNK Krim RollJet 1 3
4 ŽNK Olimpija 1 3
5 Gažon Obala 2 3
6 Renče 2 3
7 ŽNK MB Tabor 0 0
8 Fužinar 2 0
9 ŽNK Cerklje 2 0

STRELCI
1. Živa Rakovec 4
2. Tinkara Testen 2
Tara Knego 2
Ana Gerjolj 2
Sara Ljubič 2
Zala Lucija Balažic 2
Vita Dodič 2
8. Ajda Zajc 1
Katjuša Kern 1
Nea Podbevšek 1
Sara Delić 1
Anja Lukežič 1
Taja Sulič 1
Teja Tkalec 1
Zala Pia Štefanič 1
Pia Repnik 1
Zala Lesjak 1
Varja Špiler 1

DELI NA