4. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  29.09.2019 ob 11.00

ŽNK Radomlje

  :  

ŽNK Pomurje Beltinci

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Radomlje
P
ŽNK Olimpija 2 : 1 ŽNK Radomlje
Z
ŽNK Radomlje 5 : 0 ŽNK Cerklje
ŽNK Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Cerklje 1 : 2 ŽNK Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Pomurje Beltinci 5 : 0 Renče


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 52 4 4 44 46
ŽNK Pomurje Beltinci 52 44 4 4 233
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 25 2 2 21 22
ŽNK Pomurje Beltinci 25 21 2 2 110
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Radomlje 27 2 2 23 24
ŽNK Pomurje Beltinci 27 23 2 2 123



Vse medsebojne tekme

DU171920  1.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.09.2019, ob 16.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Radomlje 1:1  (0:1) 
SZNL1819  20.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 15.00  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:7  (1:2) 
DU171819  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 13.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Telemach GMT Beltinci 2:2  (1:1) 
SZNL1819  11.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.11.2018, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 1:0  (0:0) 
DU171819  7.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 27.10.2018, ob 11.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Radomlje 5:1  (3:0) 
SZNL1819  4.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 16.09.2018, ob 11.00  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Pomurje Beltinci 2:4  (0:3) 
DU13F1819  1.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 08.06.2019, ob 15.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Radomlje 0:5  (0:4) 
SZNL1718  19.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 13.05.2018, ob 17.30  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:1  (0:1) 
DU171718  18.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 09.06.2018, ob 17.30  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Radomlje 6:3  (4:0) 
SZNL1718  15.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 15.04.2018, ob 12.30  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:0  (0:0) 
DU171718  9.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 11.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:5  (0:4) 
SZNL1718  6.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 08.10.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 5:0  (3:0) 
ZPOKAL1718  4.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 30.05.2018, ob 17.30  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:3  (0:0) 
DU15F1718  3.krog  Igrišče Bratonci, 03.06.2018, ob 14.30  ŽNK Telemach GMT Pomurje - ŽNK Radomlje 4:2  (0:0) 
DU13Z 17/18 Finale  1.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 10.06.2018, ob 10.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Radomlje 4:1  (0:0) 
1.ŽNL 16/17  19.krog  Rakičan, NK Rakičan, 14.05.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 8:0  (5:0) 
1.ŽNL 16/17  18.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 07.05.2017, ob 17.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Moje-lece.si Radomlje 9:1  (3:1) 
DU15V 16/17  14.krog  Beltinci, Športni park, 07.05.2017, ob 12.40  ŽNK Radomlje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:2  (0:1) 
DU13V 16/17  12.krog  Maribor, Športni park Tabor, 22.04.2017, ob 13.40  ŽNK Teleing GMT plave - ŽNK Radomlje 1:1  (1:1) 
DU17 16/17  12.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 22.04.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Radomlje 3:0  (2:0) 
DU15V 16/17  10.krog  Maribor, Športni park Tabor, 26.03.2017, ob 12.40  ŽNK Radomlje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:2  (0:2) 
1.ŽNL 16/17  9.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 06.11.2016, ob 14.00  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:2  (0:1) 
DU13V 16/17  9.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj - umetna trava, 08.04.2017, ob 11.20  ŽNK Teleing GMT plave - ŽNK Radomlje 3:4  (3:1) 
DU13V 16/17  8.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 01.04.2017, ob 11.20  ŽNK Teleing GMT plave - ŽNK Radomlje 2:0  (1:0) 
DU15V 16/17  8.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 23.10.2016, ob 12.20  ŽNK Radomlje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:3  (0:2) 
DU13V 16/17  5.krog  Maribor, Športni park Tabor, 15.10.2016, ob 11.50  ŽNK Teleing GMT plave - ŽNK Radomlje 4:1  (1:1) 
DU15V 16/17  4.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj - umetna trava, 25.09.2016, ob 12.20  ŽNK Radomlje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 3:0  (0:3) 
DU13V 16/17  3.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 01.10.2016, ob 11.20  ŽNK Teleing GMT plave - ŽNK Radomlje 1:0  (1:0) 
DU17 16/17  3.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 17.09.2016, ob 11.00  ŽNK Radomlje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 1:2  (1:1) 
ŽPOKAL 16/17  2.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 28.09.2016, ob 16.30  ŽNK Moje-lece.si Radomlje - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:7  (0:5) 
1.ŽNL 15/16  20.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - um. trava, 22.05.2016, ob 13.00  - 1:10  (1:4) 
DU17 15/16  18.krog  Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 07.05.2016, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
1.ŽNL 15/16  17.krog  Bakovci, Bakovci, 02.05.2016, ob 14.00  - 5:0  (2:0) 
1.ŽNL 15/16  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 31.10.2015, ob 11.00  - 2:3  (0:1) 
DU17 15/16  7.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 24.10.2015, ob 11.00  - 6:1  (1:0) 
ŽPOKAL 15/16  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika-atletski stadion, 25.05.2016, ob 18.00  - 3:7  (2:4) 
1.ŽNL 14/15  19.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 17.05.2015, ob 17.00  - 3:0  (2:0) 
1.ŽNL 14/15  17.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 03.05.2015, ob 11.00  - 11:2  (5:0) 
1.ŽNL 14/15  8.krog  Radomlje, ŠP Radomlje, 19.10.2014, ob 11.00  - 1:10  (0:2) 
1.ŽNL 13/14  19.krog  Beltinci, Šiportni park Beltinci, 25.05.2014, ob 11.00  - 5:0  (3:0) 
1.ŽNL 13/14  17.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - um. trava, 11.05.2014, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
DU17 13/14  14.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 03.05.2014, ob 18.00  - 1:3  (0:1) 
1.ŽNL 13/14  8.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 20.10.2013, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
DU17 13/14  5.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 28.09.2013, ob 16.00  - 4:0  (0:0) 
1.ŽNL 12/13  19.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 19.05.2013, ob 11.00  - 5:0  (3:0) 
DU17 12/13  12.krog  Radomlje, Radomlje, 05.05.2013, ob 18.00  - 0:9  (0:5) 
1.ŽNL 12/13  10.krog  Odranci, Športni park Odranci, 18.11.2012, ob 11.00  - 5:1  (2:1) 
DU17 12/13  6.krog  Radomlje, Radomlje, 27.10.2012, ob 15.00  - 2:9  (1:6) 
ŽPOKAL 12/13  4.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 02.05.2013, ob 16.00  - 6:0  (2:0) 
ŽPOKAL 12/13  3.krog  Radomlje, Radomlje, 25.04.2013, ob 17.00  - 0:9  (0:6) 
1.ŽNL 12/13  1.krog  Radomlje, ŠP Radomlje - umetna trava, 25.08.2012, ob 19.00  - 0:7  (0:3) 
DU17 12/13  1.krog  Renkovci, ND Renkovci, 01.09.2012, ob 16.30  - 10:0  (5:0) 

4. krog
Renče  :  ŽNK MB Tabor
ŽNK Radomlje  :  ŽNK Pomurje Beltinci
ŽNK Cerklje  :  ŽNK Krim RollJet
ŽNK Olimpija  :  Fužinar

LESTVICA
1 ŽNK Pomurje Beltinci 2 6
2 ŽNK Radomlje 2 3
3 ŽNK Krim RollJet 1 3
4 ŽNK Olimpija 1 3
5 Gažon Obala 2 3
6 Renče 2 3
7 ŽNK MB Tabor 0 0
8 Fužinar 2 0
9 ŽNK Cerklje 2 0

STRELCI
1. Živa Rakovec 4
2. Tinkara Testen 2
Tara Knego 2
Ana Gerjolj 2
Sara Ljubič 2
Zala Lucija Balažic 2
Vita Dodič 2
8. Ajda Zajc 1
Katjuša Kern 1
Nea Podbevšek 1
Sara Delić 1
Anja Lukežič 1
Taja Sulič 1
Teja Tkalec 1
Zala Pia Štefanič 1
Pia Repnik 1
Zala Lesjak 1
Varja Špiler 1

DELI NA