26. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  23.05.2020 ob 17.00

Aluminij

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 4 : 0 Jarenina
P
Mura 3 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Maribor 1 : 0 Aluminij
Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Vipoll Veržej
P
Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 14 12 1 1 55
NK Drava Dakinda Ptuj 14 1 1 12 6
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 6 1 0 29
NK Drava Dakinda Ptuj 7 0 1 6 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 6 0 1 26
NK Drava Dakinda Ptuj 7 1 0 6 3



Vse medsebojne tekme

18/19  21.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:1  (0:0) 
18/19  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.10.2018, ob 16.00  Aluminij - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.04.2018, ob 11.00  Aluminij - Drava Ptuj 4:0  (3:0) 
17/18  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:3  (0:1) 
16/17  17.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 19.03.2017, ob 11.00  Aluminij - Drava Ptuj 5:0  (3:0) 
16/17  4.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 31.08.2016, ob 17.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:5  (0:1) 
15/16  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 28.05.2016, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
15/16  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.11.2015, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
14/15  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 04.04.2015, ob 13.30  - 0:6  (0:3) 
14/15  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.09.2014, ob 11.00  - 8:0  (4:0) 
13/14  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.04.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
13/14  8.krog  Ptuj, Umetna trava, 14.09.2013, ob 11.00  - 0:5  (0:3) 
12/13  29.krog  Ptuj, Umetna trava, 08.06.2013, ob 11.00  - 3:2  (2:0) 
12/13  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 

26. krog
Jarenina  :  Aluvar Gančani Beltinci
MB Tabor  :  Dravograd
A2S Celje  :  Vipoll Veržej
Kety Emmi Bistrica  :  Rudar Velenje
Aluminij  :  Drava Dakinda Ptuj
Mura  :  Šampion
Krško  :  Maribor

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA