25. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  16.05.2020 ob 17.00

Šampion

  :  

Krško

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šampion
N
Jarenina 2 : 2 Šampion
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Šampion
N
Šampion 1 : 1 Rudar Velenje
P
Vipoll Veržej 1 : 0 Šampion
P
Šampion 2 : 4 Dravograd
Krško
Z
Vipoll Veržej 0 : 6 Krško
Z
Krško 3 : 0 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 3 Krško
Z
Krško 2 : 0 MB Tabor
Z
A2S Celje 0 : 3 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 14 3 0 11 11
Krško 14 11 0 3 36
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 7 3 0 4 7
Krško 7 4 0 3 17
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 7 0 0 7 4
Krško 7 7 0 0 19



Vse medsebojne tekme

18/19  14.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 11.11.2018, ob 14.00  Krško - Šampion 3:0  (2:0) 
18/19  1.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.08.2018, ob 10.30  Šampion - Krško 0:4  (0:1) 
17/18  14.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 04.11.2017, ob 14.00  Krško - Šampion 2:0  (1:0) 
17/18  1.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 19.08.2017, ob 17.30  Šampion - Krško 0:5  (0:3) 
16/17  22.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 30.04.2017, ob 11.00  Šampion - Krško 2:1  (2:0) 
16/17  9.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 01.10.2016, ob 10.30  Krško - Šampion 2:1  (0:1) 
15/16  24.krog  Krško, Matija Gubec- umetna trava, 14.05.2016, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
15/16  11.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.10.2015, ob 12.30  - 2:0  (1:0) 
14/15  22.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 02.05.2015, ob 11.00  - 4:1  (1:0) 
14/15  9.krog  Celje, Olimp- umetna trava, 28.09.2014, ob 16.00  - 0:3  (0:1) 
13/14  25.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 20.05.2014, ob 19.30  - 0:3  (0:1) 
13/14  10.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 28.09.2013, ob 13.00  - 3:1  (1:0) 
12/13  23.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 21.04.2013, ob 16.30  - 3:1  (1:1) 
12/13  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.09.2012, ob 17.30  - 3:1  (2:1) 

25. krog
Maribor  :  Jarenina
Šampion  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
Rudar Velenje  :  Aluminij
Vipoll Veržej  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  A2S Celje
Aluvar Gančani Beltinci  :  MB Tabor

LESTVICA
1 Maribor 10 30
2 Krško 9 24
3 Mura 10 22
4 Aluminij 10 18
5 A2S Celje 10 18
6 Jarenina 10 17
7 Rudar Velenje 9 14
8 Drava Dakinda Ptuj 10 13
9 Dravograd 10 13
10 Šampion 10 12
11 Vipoll Veržej 10 7
12 Kety Emmi Bistrica 10 6
13 MB Tabor 10 2
14 Aluvar Gančani Beltinci 10 1

STRELCI
1. Luka Baš 11
Jaka Čuber Potočnik 11
3. Nejc Krivec 9
Elmir Avdić 9
5. Žan Antič Kurbus 8
Črt Vuković 8
7. Danej Hojnik 7
8. Maj Drobne 6
Niko Kasalo 6
10. Gal Kranjčič 5
Niko Graj 5
Jan Husar 5
Luka Brodnjak 5
Matevž Šega 5
Angelo Macanović 5
Tine Čuk 5
17. Luka Mlakar 4
Enej Šarlah 4
Sen Džumhur 4
Luka Pučnik 4

DELI NA