21. krog |  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT |  18.04.2020 ob 17.00

MB Tabor

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

MB Tabor
P
MB Tabor 0 : 4 Maribor
P
Šampion 2 : 1 MB Tabor
P
MB Tabor 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor
N
MB Tabor 1 : 1 Vipoll Veržej
Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 4 : 0 Jarenina
P
Mura 3 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Maribor 1 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 4 0 1 3 4
Aluminij 4 3 1 0 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 2 0 1 1 0
Aluminij 2 1 1 0 3
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 2 0 0 2 4
Aluminij 2 2 0 0 11



Vse medsebojne tekme

18/19  26.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 25.05.2019, ob 11.00  Aluminij - MB Tabor 5:0  (2:0) 
18/19  13.krog  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 04.11.2018, ob 11.00  MB Tabor - Aluminij 0:0  (0:0) 
15/16  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.05.2016, ob 11.00  - 6:4  (5:0) 
15/16  12.krog  Maribor, ŠP Tabor, 31.10.2015, ob 14.00  - 0:3  (0:2) 

21. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Jarenina
Rudar Velenje  :  Šampion
Vipoll Veržej  :  Maribor
Dravograd  :  Krško
Aluvar Gančani Beltinci  :  Mura
MB Tabor  :  Aluminij
A2S Celje  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Drava Dakinda Ptuj 6 12
4 Rudar Velenje 5 10
5 Mura 6 10
6 Aluminij 6 9
7 Krško 4 9
8 Šampion 6 9
9 Jarenina 6 9
10 A2S Celje 4 7
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 5 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Vito Smodič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3
19. Sabur Ali 2
Luka Poredoš 2

DELI NA