21. krog |  Gančani, ŠRC Aluvar Gančani |  18.04.2020 ob 17.00

Aluvar Gančani Beltinci

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluvar Gančani Beltinci
P
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
P
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 1 Šampion
P
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
P
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 3 Rudar Velenje
P
Vipoll Veržej 3 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Mura
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
P
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mura
Z
Mura 3 : 0 Aluminij
Z
Mura 2 : 1 Jarenina
Z
Krško 1 : 3 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 6 1 4 1 6
Mura 6 1 4 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 3 1 2 0 5
Mura 3 0 2 1 3
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 3 0 2 1 1
Mura 3 1 2 0 3



Vse medsebojne tekme

3.SNLV 16/17  19.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 15.04.2017, ob 16.30  NŠ Mura - Lušt Beltinci 1:1  (1:1) 
3.SNLV 16/17  6.krog  Beltinci, Športni park, 25.09.2016, ob 16.00  Lušt Beltinci - NŠ Mura 2:2  (1:1) 
3.SNLV 15/16  21.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 27.04.2016, ob 17.00  - 2:0  (2:0) 
3.SNLV 15/16  8.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 11.10.2015, ob 15.30  - 3:1  (2:1) 
3.SNLV 14/15  20.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 29.04.2015, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
3.SNLV 14/15  7.krog  Murska Sobota, Mestni štadion Fazanerija, 05.10.2014, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 

21. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Jarenina
Rudar Velenje  :  Šampion
Vipoll Veržej  :  Maribor
Dravograd  :  Krško
Aluvar Gančani Beltinci  :  Mura
MB Tabor  :  Aluminij
A2S Celje  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA