20. krog |  Jarenina, Športni park Jarenina |  11.04.2020 ob 16.30

Jarenina

  :  

Kety Emmi Bistrica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Jarenina
Z
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
P
Aluminij 4 : 0 Jarenina
Z
Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej
P
Mura 2 : 1 Jarenina
Z
Jarenina 1 : 0 Dravograd
Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mura
P
Krško 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
P
Šampion 6 : 0 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 12 9 0 3 28
Aha Emmi Bistrica 12 3 0 9 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 6 6 0 0 22
Aha Emmi Bistrica 6 0 0 6 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 6 3 0 3 6
Aha Emmi Bistrica 6 3 0 3 9



Vse medsebojne tekme

13/14  23.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 19.04.2014, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  8.krog  Jarenina, Jarenina, 14.09.2013, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
09/10  21.krog  Jarenina, Jarenina, 14.04.2010, ob 17.30  - 1:0  (1:0) 
09/10  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistric, 12.09.2009, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
08/09  27.krog  Slov. Bistrica, Športni park, 09.05.2009, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
08/09  12.krog  Jarenina, Jarenina, 25.10.2008, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
07/08  18.krog  Slovenska Bistrica, ŠPORTNI PARK, 05.04.2008, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  5.krog  Jarenina, Jarenina, 09.09.2007, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  22.krog  Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 28.04.2007, ob 16.30  - 2:1  (0:1) 
06/07  9.krog  Jarenina, Jarenina, 07.10.2006, ob 11.00  - 4:0  (0:0) 
05/06  19.krog  Slovenska Bistrica, 07.04.2006, ob 17.00  - 1:2  (0:1) 
05/06  6.krog  Jarenina, 20.09.2005, ob 17.00  - 7:1  (2:0) 

20. krog
Jarenina  :  Kety Emmi Bistrica
Aluminij  :  A2S Celje
Mura  :  MB Tabor
Krško  :  Aluvar Gančani Beltinci
Maribor  :  Dravograd
Šampion  :  Vipoll Veržej
Drava Dakinda Ptuj  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA